Чупокабра• сегодня в 00:45

Скільки грошей ви б заплатили своєму МЧ за машину?

Ситуація така, мені потрібно машина, я почала шукати, мій МЧ взявся за це діло сам, , я озвучила йому +- бюджет, він почав дивитись машини на порядок дорожче, точніше значно дорожче, це все тривало 2-3 місяці, за цей час в мене трохиивпали заробітки і із бюджету на машину мені довелося взяти 3500$ тис, думала зароблю- покладу назад.
Тут він знайшов і привіз мені машину, скільки вона коштує не каже, але вона не дешева.
До озвученого мною бюджету мені не хватає 4 тис. І як бути?
Дати мовчки як є чи пояснити ситуацію?
Не люблю нічого такого пояснювати і просити? Як поступити?
НетЕщеНаверное• сегодня в 11:31
Ответ дляЧупокабра
Тобто ви вважаєте що без вашої поради яку я не питаю я б не справилась? Не знаю що таке СТО ?
я не понимаю для чего ваша агресия.вы считаете что вам здесь хотят навредить? вы просто наверное мало тем встречали как разводят людей очень мило и аккуратно а потом раз и ты без денег и квартиры
автор Чупокабра • сегодня в 11:31
Ответ дляНетЕщеНаверное
сколько она там? просто ощущение что ві живете в мире сказочных пони. сейчас очень много аферистови просто вас хотят предостеречь. сделок с малознакомыми стоит избежать
Я просила мене предостєрєчь?
Для чого ця писанина на половину взята з потолка? Про якихось аферистів, про свою стару машину, інший брєд, ну я десь запитувала про це?
Чому аноніми тут вважають що вони більше знають про чужих невідомих людей ніж самі люди.
Я з ним менше року, він подарував мені за цей час подарунків і прикрас так що я в стані перекрити сумму на яку по вашій теорії він мене збирається надути. Заспокойтесь вже- експерти по аферистам.
автор Чупокабра • сегодня в 11:32
Ответ дляПерекус беру завжди
Для Вас це доволі дорога покупка. Тут не можна застосовувати фразу «я думаю». Треба все перевірити особисто і з незалежними експертами, а не вірити хлопцю і його знайомому на слово.
Заспокойтесь будь ласка.
автор Чупокабра • сегодня в 11:33
Ответ дляНетЕщеНаверное
Бо мене дратують аноніми які вважають що вони краще все знають, що хтось дурний і глупий, а вони паралельно створюють теми : чи випускають з країни якщо в тебе кредит 10 тисяч грн
Заюшка_хозяюшка• сегодня в 11:47
Ответ дляЧупокабра
Тогда зачем создавать тему и спрашивать у глупых анонимов?
автор Чупокабра • сегодня в 11:52
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Я задала в темі зовсім інше запитання, а не про аферистичні схеми, про те як перевірити тех стан машини та інше. Для чого тут відповіді не по темі?
Заюшка_хозяюшка• сегодня в 11:55
Ответ дляЧупокабра
Так это не совещание совета директоров и вы не председатель,чтобы указывать.Вам все вежливо дали хорошие советы.Если неактуально-напишите что всем спасибо,вопрос закрыт.И из уважения к людям коротко чем закончилось
автор Чупокабра • сегодня в 11:58
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Угу, зараз ще коротко чем закончілось
Перекус беру завжди• сегодня в 12:00
Ответ дляЧупокабра
Я просила мене предостєрєчь?
То чому він Вам не дарує авто?
автор Чупокабра • сегодня в 12:01
Ответ дляПерекус беру завжди
То чому він Вам не дарує авто?
Блін, ну справді, сволоч яка
Ваші вам всі авто дарували?
Заюшка_хозяюшка• сегодня в 12:02
Ответ дляЧупокабра
Угу, зараз ще коротко чем закончілось
Чего спрашивать тогда?
Кредитная• сегодня в 12:05
Ответ дляЧупокабра
Не переживайте, я розберуся де мені гроші віддати, питання в темі було в іншому.
Я за вас не переживаю, не льстите себе))
А на ваш вопрос я ответила. Вы невнимательно читаете))
Перекус беру завжди• сегодня в 12:07
Ответ дляЧупокабра
Блін, ну справді, сволоч яка
Ваші вам всі авто дарували?
Так. Мені дарували авто. Але при цьому я все одно була і на огляді авто і при перевірці на СТО. Він купив, а в МРЕО воно оформлювалось на мене.

А не він його привіз від якогось знайомого (без огляду, перевірок і т.д) і мені тепер треба давати за авто гроші, яких у мене нема, і доводиться якось викручуватись.
Люблю порядок• сегодня в 12:11
Ответ дляПерекус беру завжди
Ой, я б на це не погоджувалась. Бо знаю такі «авто від знайомих». Довіряють, діагностику на СТО не роблять, а потім попадають на гроші.
Діагностика в сто?)
Перекус беру завжди• сегодня в 12:17
Ответ дляЛюблю порядок
Діагностика в сто?)
Ви вперше про такий вид послуги дізналися?
Люблю порядок• сегодня в 12:19
Ответ дляПерекус беру завжди
Якщо ви по будь якій причині їдете в сто ,то я власне не здивована чому попадаєте на гроші)
Перекус беру завжди• сегодня в 12:22
Ответ дляЛюблю порядок
Не по будь якій причині, а перевірка при покупці. Чи Ви продавцям вірите на слово?
Люблю порядок• сегодня в 12:24
Ответ дляПерекус беру завжди
Перевірка на сто це само по собі смішно))))
Перекус беру завжди• сегодня в 12:28
Ответ дляЛюблю порядок
Вам з трамваю видніше
Мотористка• сегодня в 12:38
Ответ дляЧупокабра
Продавець хтось з його знайомих, він от ввечері дзвонив і питав що я вирішила чи щалишаю машину.
ну то і запитайте скільки коштує? кажете ротом - чи залишаю залежить від ціни - яка ціна??
автор Чупокабра • сегодня в 12:42
Ответ дляПерекус беру завжди

Я запитала чи вам всі ваші кавалери дарували авто? Ви написали купу токсичних висловів, крім простої відповіді на запитання.
Перекус беру завжди• сегодня в 12:47
Ответ дляЧупокабра
Я написала, що мій кавалер мені подарував авто. Другий абзац мого коментаря не токсичний. Він описує Вашу ситуацію зі сторони
Забула що?• сегодня в 12:56
Автор поздравляю вас с пополнением!) замечательно, что мужчина так заботится. Я бы все таки отдала 10 тыс, так как думаю он рассчитывал что эта сумму поступит от вас. Чтобы не выглядеть нелепо, будто хочется по минимуму потратиться и по максимум воспользоваться его заботой. Наслаждайтесь новым автомобилем и берегите такого мужчину)

Я думаю тут грязи много написали от зависти. Не обращайте внимания
Царевна в уггах• сегодня в 12:58
Ответ дляЧупокабра
При чому тут піся?
Непонятны, что за отношения, если вы ртом сказать незручно
Стильна штучка• сегодня в 13:01
Ответ дляЧупокабра
А мені не понятно інше- для чого ви описуєте в моїй темі якісь ваші фантазії? Даєте якісь поради які ніхто у вас не просив?
Откуда машина...
Царевна в уггах• сегодня в 13:47
Ответ дляЧупокабра
Дарували, недавно привіз з ЄС.
Довго думав, потім 1100 Євро, Ауді 3, 2019
МадамОхмури• сегодня в 15:00
Ответ дляЧупокабра
Я просила мене предостєрєчь?
Эффект Даннинга-Крюгера налицо, еще и агрессивная форма
МадамОхмури• сегодня в 15:03
Ответ дляЧупокабра
и что, Вас выпускают?
МадамОхмури• сегодня в 15:04
Ответ дляЧупокабра
да, уровень заданного Вами вопроса намного ниже по шкале интеллектуального развития
Покорительная• сегодня в 15:10
Меня бы больше смутило, что дорогую машину знакомый просто взял и отдал. Деньги и оформление потом.
На такие риски идут в том случае, если машина вообще не продается и хотят уже впихнуть хоть как