Сокодавка ще та• 27 июня в 11:55

Сукні Mango, може хто міряв?

Хочу замовити сукні, але вживу їх не бачила, магазинів у нас нажаль немає. Можливо хто бачив вживу чи приміряв ці сукні, біла ще є в інших кольорах. Питання: чи йдуть вони в розмір (у мене Лка, фігура нормлаьна) і чи вживу добре виглядають? Кілька фото знайшла в тік тоці та інстаграмі, але все на маленьких розмірах і нічого не зрозуміло. Заздалегідь вдячна.
Плекаю думи• 27 июня в 11:56
Друга гарна. Перша таке собі
автор Сокодавка ще та • 27 июня в 11:57
Ответ дляПлекаю думи
Друга гарна. Перша таке собі
я обидві хотіла, але на рахунок першої особливі сумніви що може дивно сісти
Божий одуванчик• 27 июня в 11:58
Первое платье не нравится вообще. И неясно как оно будет сидеть. Принт тоже не нравится
Сіточка• 27 июня в 12:02
Белая хорошая, какой вы покупаете обычно размер. Типа 38 40. Они еще на высокий рост от 170
вкрации• 27 июня в 12:03
Попробуйте поиск по картинке в Гугле со словами «mango отзывы».
Я так на русской Ламоде и Вайлдберис читаю отзывы с фото. Но там обычно с распродаж вещи, не из новых коллекций.
Бавовнятий Пупс• 27 июня в 12:04
Мені обидва подобаються, але на фотках часто краще, ніж вживу, на різних фігурах по різному сидить. Пошукайте в неті реал ні фотки за принципом пошуку подібного фото
вкрации• 27 июня в 12:06
Оно?
Патика-мотика• 27 июня в 12:11
Стиль жена президента
вкрации• 27 июня в 12:20
На Ламоде полно отзывов.
автор Сокодавка ще та • 27 июня в 12:48
Ответ длявкрации
На Ламоде полно отзывов.
Спасибо Вам огромное! Пошла на ламоду читать. Даже в голову не пришло!!!
Секс-Бомба• 27 июня в 12:49
Ответ длявкрации
На Ламоде полно отзывов.
На фото реальних жах))
Ще і додало 3 кг і так не худий німфі.
Автор,на розмір Л таке точно не треба((
Слоном вас зробить
автор Сокодавка ще та • 27 июня в 12:49
Ответ дляСіточка
НЕ меряли ее случайно? у меня 164 рост. Обычно покупаю 40 р, в манго брала Л последнее платье, но оно тянется немного, а это нет
автор Сокодавка ще та • 27 июня в 13:09
Ответ дляСекс-Бомба
На фото реальних жах))
Ще і додало 3 кг і так не худий німфі.
Автор,на розмір Л таке точно не треба((
Слоном вас зробить
не бачу там ніякого жаху на фото, у мене бедра трішки менші, але й на дівчині досить непогано. Ну жодна сукні не зробить дюймовочку з розміру л, маємо те що маємо )
Курочка• 27 июня в 13:23
Ответ длявкрации
На Ламоде полно отзывов.
На л трешово конечно...
Сіточка• 27 июня в 14:18
Ответ дляСокодавка ще та
У меня 160, меряла у них другое. Если платье длинное то видно что не моя длина, слишком длинное, надо подрезать