Гладиолус• 28 июня в 10:56
В жару при работе с людьми лучше жилетка или рубашка льняная с длинным рукавом
в жилетке вроде лучше вентиляция, но вдруг голая подмышка кому-то в лицо попадается
Гладиолус
• 28 июня в 10:58
Ответ дляАстоновитесь!
А вы что, ручонками перед лицами машете?
бывает)
Кидстаффовна• 28 июня в 11:00
Працюю з людьми , в жару ношу блузки з коротким рукавом чи навіть не дуже відкриті майки. З вашого обрала жилетку. Про підпахви не зрозуміла - вони у вас небриті чи що страшного там можна побачити ?
Почемучечка• 28 июня в 11:05
Сорочка з короткими рукавами?
Я футболки ношу і блузки з короткими рукавами.
Одяг з голими плечами якось не для роботи.
Кидстаффовна• 28 июня в 11:05
Ответ дляОйЙой
ПО дрес коду голі плечі- руки не можна...обираю лляну рубашку
авторка не писала , що в неї дрес -код
Почемучечка• 28 июня в 11:06
Ответ дляКидстаффовна
Якщо людині за 50 і немає регулярного спорту, вправ на трицепси, може шкіра висіти.
Нічна ненажера• 28 июня в 11:06
А можна і те і інше мати в гардеробі). Чому ви ставите обмеження?
Я офісний робітник, носила і майку під жилет, і просто жилет, і рубашки.
Кидстаффовна• 28 июня в 11:07
Ответ дляПочемучечка
З чого ви вирішили , що авторці за 50?
Для драки• 28 июня в 11:08
Ответ дляПочемучечка
Сорочка з короткими рукавами?
Я прям задумалась ?
Почему ?
Почемучечка• 28 июня в 11:09
Ответ дляКидстаффовна
З чого ви вирішили , що авторці за 50?
Я відповідала на конкретний пост.
Почемучечка• 28 июня в 11:13
Ответ дляДля драки
Я прям задумалась ?
Почему ?
Робота з людьми різного віку. Не пляж. Чому тоді б у купальнику не прийти? У прозорій футболці без бюстику? У лосінах і топіку?
Є ж питання доречності.
Астоновитесь!• 28 июня в 11:18
Шо то автор не ответила насчёт работы и пропала.
Подмышки брить пошла, что ли?
Большой секретик• 28 июня в 11:59
Пахви можна показувати, це не хуліганство.
Але який сенс від жилетки на сукні...
Значить надто холодно і треба одягати теплу сукню. Або не сукню. А якщо прохолодно, то сорочка якраз підійде.
Але який сенс від жилетки на сукні...
Почемучечка• 28 июня в 12:30
Ответ дляБольшой секретик
Але який сенс від жилетки на сукні...
Є жилетки, які носять самі по собі, замість майки. Зараз такі літні продають, у тому числі з штанями як костюм.
Мабуть, мова про таку.
Гигиенишвили• 28 июня в 12:34
В льняной рубашке с длинным рукавом в жару одуреть можно. Почему не купить тонкую летнюю рубашку?
Кидстаффовна• 28 июня в 12:56
Ответ дляПочемучечка
Мабуть, мова про таку.
То що тоді заважає надіти майку , як жилетку можна ?
Почемучечка• 28 июня в 12:58
Ответ дляКидстаффовна
Не знаю, тему ж не я створила.
Може, ці речі у автора у шафі є, про них і питає, а майки немає.
Для драки• 28 июня в 14:56
Ответ дляПочемучечка
Є ж питання доречності.
Зачем впадать в крайности?
Можно в прозрачной футболке с бюстиком, и вне прозрачной без.
И да вы правы на пляж в купальнике, а в спорт зал в лосинах и топике.
Почемучечка• 28 июня в 15:10
Ответ дляДля драки
Зачем впадать в крайности?
Ви б записалися на прийом до лікаря у клініці, де адміністратор сидить у прозорій футболці з гарним бюстгальтером?
Якщо Ви вперше туди прийшли?
Автор не написала, ким працює, тому наші відповіді можуть бути не в тему.
Якщо Ви вперше туди прийшли?
Для драки• 28 июня в 15:28
Ответ дляПочемучечка
Якщо Ви вперше туди прийшли?
Да
Я вообще люблю когда люди красиво одеты, это радует, на красивых всегда смотреть приятно.