Джонсонюк• 27 июня 2025
А Ви знали, що Наталя Єпрікян з камеді вумен
Відмовилася жартувати на тему Майдану в Україні. Хоч був дзвінок зверху. Вона пережила війну в Грузії. Тому сказала:" краще закрийте нас, але не буду того робити"
Джонсонюк
• 27 июня 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Да всем какунять с большой колокольни.
Може і так. Але дизель та квартал якось ржав і рже
Білка в колесі• 27 июня 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Да всем какунять с большой колокольни.
За себя отвечайте
Большой секретик• 27 июня 2025
Ответ дляДжонсонюк
И вова ржав
Джонсонюк
• 27 июня 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Удалено администрацией...
Ви теж такої думки про Галкіна? Макаревича? Ахєджакову?
Джонсонюк
• 27 июня 2025
Ответ дляБольшой секретик
И вова ржав
Мабуть через то став Президентом...рівень виборців, на жаль
Білка в колесі• 27 июня 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Удалено администрацией...
Я не копрофил)
У вас же в каждом ответе эта тема прослеживается
Ковбой Хагис• 27 июня 2025
Даже не знала кто это, пока не загуглила. А в паРаше ей норм шутится, на все остальные темы? После войны в Грузии.
Медсестричка• 27 июня 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Да всем какунять с большой колокольни.
Яркий пример отрицательно интеллекта выраженного, в одном предложении, и по форме, и по содержанию)
Щепотка_совести• 27 июня 2025
Ще одна харошая «руская»? Але якщо їм потрібен був тупий персонаж для епізода то актор чомусь одразу гекав і шокав.
І це було після майдану, тому хай не пИ@дить
Куплю орехи• 27 июня 2025
Еприкян армянка, а армяне, разбежавшись по всему миру, везде прижились)
Щепотка_совести• 27 июня 2025
Найчастіше тупу бабу зображала марина (призвіще не пам’ятаю), і вона майже суржиком починала говорити. Але і гудков їхній теж відмітився в обсиранні українства. А єприкянша директорша, тобто дала добро
Куплю орехи• 27 июня 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Федункив, отец с Ивано-Франковска, мать мордовка. Там с ней история, все поздравляют 53летнюю тётю, которая давно в климаксе, с рождением сына, делая вид, что климактерички беременеют и рожают самостоятельно, а суррогатного материнства не существует...или в параше оно запрещено законодательно, хз
Завжди недо...• 27 июня 2025
Ответ дляЩепотка_совести
По Гудкову даже перепроверила, так как запомнила, что он перепел какого-то наци-образного идиота у них и его заклевали.
А можно вашу ссылку. Просто я их толком не смотрела, не могу так прописывать по каждому, кого они там обсирали на выступлениях.
Щепотка_совести• 27 июня 2025
Ответ дляКуплю орехи
Не знала що в неї поповнення в сім’ї 😆. Вона мені раніше подобалася, така талановита, але після майдану полізла з неї гнидотня.
Пельмені, нашаПараша - тварюки, то одразу було зрозуміло. Камеді вумен намагалися тримати «ліцо» але…
Ще довго намагалися обходити Украіну в своїх жартах «аджнажды в сосіі», але в них теж і картункова почала раптово гекати і шокати в образі тупої баби і їхній казах-камизяк шуточки про Крим відпускав точно
Куплю орехи• 27 июня 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Одним словом - актеры разговорного жанра, они кроме своего болота нигде за границей работать не смогут, в отличие от певцов
Щепотка_совести• 27 июня 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Була сценка де гудок зобразив продавця в віп-бутіку який облизував багатих клієнток намагаючись втюхать їм товар і акцентовано гекав, щоб було зрозуміло що він з «понаєхавших» з України. І все це чомусь йшло в образі гея на додачу🤦♀️😆
Щепотка_совести• 27 июня 2025
Ответ дляДжонсонюк
Не пам’ятаю щоб Дізель і Вова ржали над Майданом
Творческий типаж• 28 июня 2025
Ответ дляКуплю орехи
воно в параші дозволено, а виносити можна навіть в клімаксі, ви як з дикого лісу звідкилясь вибігли
Творческий типаж• 28 июня 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Отой камизяк хавжди лайном був, це навіть по його образу видно і поведінці. Як на мене - він такий же як той зросійщений казах, що колись обсирав наших, які мітингували в скривавлених сукнях (після Бучі та виявлених там згвалтувань). Одного поля ягоди, сортове лайно.
Щодо гекання і шокання ... в них взагалі то так пів центральної росії розмовляє)
Джонсонюк
• 28 июня 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Не слідкую. Бачила, як ржали над переселенцями лише.
До сліз боляче
ХвостПистолетом• 16 июля 2025
Ответ дляДжонсонюк
Это рашисты. Их плющит, что у кого то есть разум