Тут как тут• 28 июня в 12:08

Мукачево-Н´їредьхаза

Дуже хочу з´їздити на 1 день в Н´їредьхазу (Угорщина) в аквапарк та зоопарк. З Мукачево.
Але ми ніколи не виїжджали за кордон машиною. Підкажіть, будь ласка, чи дуже буде складно повним диким чайникам здійснити таку одноденну подорож? Що потрібно оформити на машину, щоб перетнути кордон і пересуватись Угорщиною?
Дуже дякую.
Мира всем• 28 июня в 12:13
ТО європейського зразку, зелену карту за добу до виїзду,страхівку на себе
Психологічка• 28 июня в 12:15
Я думаю у вашому випадку краще взяти квитки на поїзд з Мукачево , щоб машиною потрібно страхування на авто це коло 1000 грн і якщо автобаном тоді ще і вінєтку
автор Тут как тут • 28 июня в 12:16
Ответ дляПсихологічка
Я взагалі б хотіла турагенство знайти, яке б відвезли. Але нема на нашу дату(((
Язвочка• 28 июня в 12:16
З Мукачева купа часних перевізників. Як на мене, один день на зоопарк і аквапарк мало
автор Тут как тут • 28 июня в 12:18
Ответ дляЯзвочка
Так, мало, напевне прийдеться обмежитися зоопарком.
А як тих перевізників шукати? Нас 3 людини, напевне дешево не буде.
автор Тут как тут • 28 июня в 12:19
Ответ дляПсихологічка
Турагенство беруть 1,5-2 тис, нас троє, це десь 5-6 тис буде. Машиною напевне ж дешевше
Язвочка• 28 июня в 12:20
Ответ дляТут как тут
Ми брали на 2 людини з Поляни, вартість не памятаю, але прийнятна. Шукала в групах Мукачево, Ужгород у фб.
автор Тут как тут • 28 июня в 12:20
Ответ дляЯзвочка
Дякую, буду шукати. Мені б найпростіше було, якби відвезли.
Пенек Возмездия• 28 июня в 12:22
Ответ дляТут как тут
Нічого складного машиною. Купіть страховку медичну онлайн на всіх, страховку на машину (зелена карта) . Він´єта по Угорщині. І ви вільно в будь-який час можете спокійно їхати, а не залежати від когось
автор Тут как тут • 28 июня в 12:23
Ответ дляПенек Возмездия
Я вибачаюся за таке тупе питання-оце все в страховій купується? В одному місці можна оформити?
Пенек Возмездия• 28 июня в 12:24
Ответ дляТут как тут
Та онлайн все ми купуємо через хотлайн фінанс. На вихідних були а Будапешті. Все купили ввечері за день до виїзду
автор Тут как тут • 28 июня в 12:25
Ответ дляПенек Возмездия
Дуже дякую!
На кордоні довго стояли?
Пенек Возмездия• 28 июня в 12:27
Ответ дляТут как тут
Дуже дякую!
На кордоні довго стояли?
Ми не перетинали кордон, бо їхали зі Словенії. Трохи інша ситуація) але на наше авто з української номерами все так само купуємо. Принцип один)
автор Тут как тут • 28 июня в 12:27
Ответ дляПенек Возмездия
Зрозуміло. Дякую!
Танго утрьох• 28 июня в 12:30
Ответ дляТут как тут
вы посчитайте все, что вам нужно будет на машину оформить, плюс бензин, плюс билеты
автор Тут как тут • 28 июня в 12:31
Ответ дляТанго утрьох
Ні, білети окремо. 5-6 тис це тільки трансфер. А дороги там до 150 км, не багато.
ЭтаваНиМожетБыть• 28 июня в 12:47
Ответ дляТут как тут
Я так їздилатз донькою. Був комфортний мікроавтобус, нас десь 6 чи 8 лідей їздило
автор Тут как тут • 28 июня в 12:48
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Може є контакти?
ЭтаваНиМожетБыть• 28 июня в 13:01
Ответ дляТут как тут
Може є контакти?
На жаль, нема. Бо то було в 2022 році
Gleva• 29 июня в 12:24
Ми відпочивали в Берегово, то теж їздили в зоопарк, тоді це коштувало 1 тис грн, ось ці організатори
автор Тут как тут • 29 июня в 12:28
Ответ дляGleva
Дуже вдячна