Та не реву я• 28 июня в 12:11

Який anti-age на вас подіяв найкраще?

*тема для 30+ , мені 33
Давайте обміняємось тим, що вам допомогло підтримувати красу та молодість та ДІЙСНО дієве. Косметика, ритуали, звички, продукти, процедури і тд.
Починаю:
- ретинол курсами для обличчя ( пропали дрібні плямки та нерівність шкіри)
- йога та мфр + гімнастика для шиї по ютуб ( розгладився лоб, були дві поперечні зморшки - пропали та перестало набрякати обличчя зранку)
- масаж Гуаша щодня після вмивання ( теж підтягнув овал та допоміг з заломами)
- прибрала повністю алко ( вже 1,5 роки), глютен (крім цз хліба), молочку (всю). Шкіра почала сяяти, не тьмяніє, немає висипань й багато енергії в тілі завжди.
- не їсти після 17ї до 8-9 ранку (легкість на ранок в тілі як в 16 років)
- багато зеленого кольору в раціоні
- тренажерний зал 3р на тиждень ( не дає старіти мозку, кожне тренування виганяє весь негатив та стрес)

Апаратку й уколи ще не робила, боюсь, поки так все влаштовує.
Поділіться своїми секретами, може щось нове порадите спробувати?
Любительница• 28 июня в 12:13
Кинути роботу.
автор Та не реву я • 28 июня в 12:13
Ответ дляЛюбительница
Кинути роботу.
Це само собою
Пульт от линолеума• 28 июня в 12:15
Вам би до психотерапевта. Якась нездорова боязнь старіти.
Последний вагон• 28 июня в 12:15
Лягати спати не пізніше 22 години.
Підйом о 7-8
автор Та не реву я • 28 июня в 12:16
Ответ дляПульт от линолеума
Лише з вами за компанію)))
Якась нездорова тяга ставити діагнози
Намазюкана нішою• 28 июня в 12:16
Перестала намагатись бути приємною, усім подобатись і думати що скажуть. Як тільки стала егоїстисчним стервом - розцвіла. Щкодую, що до 40 років не розуміла як це виснажує.
автор Та не реву я • 28 июня в 12:17
Ответ дляПоследний вагон
Лягати спати не пізніше 22 години.
Підйом о 7-8
Так, за сон забула дописати, що спати обовʼязково норму
Последний вагон• 28 июня в 12:17
Ответ дляНамазюкана нішою
Підтримую!
Та ж сама історія)
автор Та не реву я • 28 июня в 12:18
Ответ дляНамазюкана нішою
Супер)
Альтруїзм = раннє старіння
Крем для арбуза• 28 июня в 12:19
Я так не смогла, поэтому у меня овал уплыл, поры так сяк, цвет лица осенью, весной, зимой сероватый.
Шукаю трусики• 28 июня в 12:31
Поділіться, будь ласка , яку робите гімнастику для шиї , дякую