Едимнаморе• 28 июня в 14:34

Не можу здати іспит на права. Є якась гра щоб водити автомобіль?

В мене проблема з переключенням передач. Забуваю що як зупинилась на першу переходити ) на практичних заняттях все було добре а це перерва і мабуть через це так ( і нерви, я випиваю велику дозу валеріанки, нога вроді вже не тпуситься але нервую щоб не зробити помилку і роблю все таки. Не пишіть щоб настроїтись , я кожен раз думаю ну чого нервувати і опа, знову нервую ((
автор Едимнаморе • 28 июня в 15:00
Ответ дляLike-995b
Под валерьянкой сдаете) ? Ну вы конечно молодец
Перший раз я особи не нервувала, не пила нічого. Сіла в машину і нога почала трястись жах просто
Другий, третій раз пила астресса і нога не трусилась і нервів як таких не було, вони трішки допомагають все таки
автор Едимнаморе • 28 июня в 15:02
Ответ дляЛетчица
Я дуже довго практикувалась і екзамен здала з третього разу. І Вам пропоную більше практикуватись на реальному авто, а не питати гру, щоб вивчити передачі. Знайдіть на це гроші, це Ваша безпека і впевненість на дорозі.

Або здавайте на автоматі, як тут радять вище.
Я передачі знаю, вчила. Все було добре.
Мені б потренуватись що ось стала то перша, знову зупинилась перша, тобто цей хід дій )
Анонимарик• 28 июня в 15:09
Ответ дляЕдимнаморе
Які такі як я? Я тільки вивчилась, в всіх на початку щось не виходе, в всіх!!! Ви просто себе забули, ви теж вперто сідали за руль і хтось так само думав про вас ))) але ж ви керуєте авто чи ні? ) по вашому людина виявилась і перший виїзд має поїхати ідеально без переживань?! )
керую..себе в удовольствие и окружающим... и вот из-за таких улиток, как ві, иногда легче на троллейбусе проехать, чем на машине....
Ms. Доброта• 28 июня в 15:09
Ответ дляЕдимнаморе
Я передачі знаю, вчила. Все було добре.
Вот это вам как раз должен был вдолбить ваш инструктор. Я в Германии училась и сдавала. Инструктор учил halten bedeutet schalten. Типа остановка равно переключение. На каждой остановке это повторял. Застряло в голове намертво
Анонимарик• 28 июня в 15:10
Ответ дляЛетчица
А будуть гроші на авто? На пальне? На ТО? На страховку? На компенсацію потерпілим в ДТП?
а шо це???)))
ПоЗиТиВнАя• 28 июня в 15:10
Ответ дляЕдимнаморе
Ніхто перший виїзд свій не сідає без нервів і страху і все щоб ідеально!!!

Ідіть лісом ’ідеальний водій’ )))
Садятся те, кто научился водить.

Надеюсь, что вы не в Киеве.
автор Едимнаморе • 28 июня в 15:14
Ответ дляАнонимарик
Ага,ага, повірила )) особливо ’ окружающим’
Своє біле пальто вигуляйте в іншій групі або в ліс підіть або в тролейбусі )) тільки так щоб не вигнали з нього 😂
Анонимарик• 28 июня в 15:16
Ответ дляЕдимнаморе
ну ті и дура!!!... все предположения оказались верными!, гнать и чмырить на дорогах таких как ты!!)
автор Едимнаморе • 28 июня в 15:16
Ответ дляMs. Доброта
Ну так мій теж, все було добре, добре їздила, зараз перерва і руки збились що робити ))
Всі 3 рази це різні помилки, але більше від нервів вони (
Весёлая морковка• 28 июня в 15:17
Искать деньги на занятия,другого выхода нет. И отрабатывать маршруты и парковку! Ещё смотрите видео те же маршруты, это чтоб сдать и получить права. А реальная езда отличается,так как полно рагулей,купивших права и не знающих элементарных вещей,проскакивают и создают аварийные ситуации
автор Едимнаморе • 28 июня в 15:17
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Садятся те, кто научился водить.

Надеюсь, что вы не в Киеве.
Не знаю що ви там нафантазували, але в вас неправдива інформація )
Не фантазуйте більше!!!
автор Едимнаморе • 28 июня в 15:19
Ответ дляАнонимарик
😆 якесь хворе влізло в групу, чого ти сюди прийшло?! Іди з добром
От таких точно страшно за руль пускати!!!
Я чомусь впевнена що ви взагалі не маєте права і за кермом не їздите ))
автор Едимнаморе • 28 июня в 15:21
Ответ дляВесёлая морковка
Потім буде простіше. Здам на права і з чоловіком буду тренуватись ще де машин немає. Без прав бьюсь сідати за руль
Летчица• 28 июня в 15:21
Ответ дляЕдимнаморе
Я передачі знаю, вчила. Все було добре.
То може у знайомих чи родичів є авто на механіці, щоб потренуватися?
Весёлая морковка• 28 июня в 15:21
Ответ дляАнонимарик
Как вы справку от врача для прав получили?
Летчица• 28 июня в 15:22
Ответ дляАнонимарик
а шо це???)))
Що саме?
Жена_КотораяСтена• 28 июня в 15:23
сідайте на автомат
Летчица• 28 июня в 15:24
Ответ дляЕдимнаморе
А чому зараз з чоловіком не тренуєтесь там, де нема людей?
автор Едимнаморе • 28 июня в 15:24
Ответ дляВесёлая морковка
Немає в неї прав
Таке писати в чаті і писати що їздить в задоволення іншим )) щось не сходиться
автор Едимнаморе • 28 июня в 15:25
Ответ дляЛетчица
Я боюсь так виїжати , бо штраф не малий і можуть анулювати що вчилась в автошколі
Своего не предлагать• 28 июня в 15:27
Ответ дляЕдимнаморе
40 академічних годин, одне додаткове брала.
3 спроби
Академичных это не по часу?
автор Едимнаморе • 28 июня в 15:31
Ответ дляСвоего не предлагать
Академичных это не по часу?
45хв, було 2 заняття за раз, тобто півтори години
ПоЗиТиВнАя• 28 июня в 15:34
Ответ дляЕдимнаморе
Не фантазуйте більше!!!
Что не правдивая? Что вначале учиться, а потом садиться за руль, а не наоборот?

Вы реально не жлобитесь на уроки с инструктором, а то потом дороже выйдет.

Вы даже экзамен не сдали, о чем речь?
Своего не предлагать• 28 июня в 15:34
Ответ дляЕдимнаморе
Как Вас допустили к экзаменам? Нужно отъездить 40 полноценных часов. А у Вас получается только 30. Это очень мало. Нужно 40 для допуска к экзаменам, а в реале для механики рекомендуют 50 часов.
Вот поэтому и не получается сдать. Мало часов.
Ваша школа нечестная, уроки должны быть по 60 минут, у них было дешевле, чем в других?
автор Едимнаморе • 28 июня в 15:37
Ответ дляСвоего не предлагать
В нас всі автошколи в місті такі часи дають, не має щоб година ціла (
Не дешевше, була розрекламована, відома автошкола
Своего не предлагать• 28 июня в 15:39
Ответ дляЕдимнаморе
Сволочи. Просто обокрали вас. Записали Вам 40 часов, чтоб вас в сервисном провести и деньги взяли как за 40. А по факту было 30(. Вот и ответ почему не получается. 30 очень мало, Вам нужно больше практики
Летчица• 28 июня в 16:25
Ответ дляЕдимнаморе
То хай чоловік довезе до безлюдного місця. І там вже Ви тренуйтеся
Люблю пиво• 28 июня в 16:38
Ответ дляАнонимарик
А я улитка и езжу осторожно, и пока не откатаю минимум год за рулём а может и больше - так и буду осторожничать пока не лбрету уверенность и мне плевать на психованных торопыг сигналящих и машущих руками пусть на метро едут если не понимают что не все с рулём в руках родились
Люблю пиво• 28 июня в 16:39
Ответ дляВесёлая морковка
Купила наверное как и права)))
Швабристка• 28 июня в 16:47
Автор, три спроби - три різні помилки. Треба довчитись. Немає зараз грошей, зачекайте, зберіть і знайдіть спокійного інструктора. Тим часом вирішуйте картки з правилами др., щоб лускали як насіння. З хорошим інструктором за декілька занять будете впевнено їздити. З чоловіком не треба, нічого не навчитесь, тільки нерви обом розшатаєте. І не ображайтесь, вам усі тут діло говорять. Ви ж самі поради спросили