Все до блиску• 28 июня 2025
Подскажите ароматы похожие на Yves Rocher Evidence
Все до блиску
• 28 июня 2025
Ответ дляПлекаю думи
А перші вже не випускають?
Мабуть ні. Хоча, можливо, їх можна знайти на закордонних сайтах Ів Роше, як Clea
Плекаю думи• 28 июня 2025
Ответ дляВсе до блиску
Дякую, мені від мами дістався один флакон, досі його не відкривала. Вони солодкі сильно?
Потринділиця• 28 июня 2025
Ответ дляПлекаю думи
А перші вже не випускають?
выпускают, на сайте укр продают
но из всех ароматов ив роше это единственный, который я терпеть не могу
Все до блиску
• 28 июня 2025
Ответ дляПлекаю думи
Для мене не зовсім. Відчуваю навіть в них дуже приємну м´яку кислинку
Плекаю думи• 28 июня 2025
Ответ дляПотринділиця
выпускают, на сайте укр продают
Дякую, зайду в магазин, можливо є тестер в них, щоб не вскривати нові.
Все до блиску
• 28 июня 2025
Ответ дляПотринділиця
выпускают, на сайте укр продают
Випускаються і продаються на українському сайті Ів Роше в оновлених флаконах. А дівчина, мабуть, питає за старий випуск в старому дизайні