А правда, що гарні чоловіки то загроза, а не шанс?
Просто цікаво, чому більшість жінок обирає тих, з ким страшно в ліжку лежати, але не страшно витрати
Ответ дляТвоя сусідка
Мені дуже шкода, що у вас так вийшло.
Ваша історія доказ, що посередня зовнішність не гарантія.
Сподіваюсь, ви якось скинете з себе моральний тягар розлучення. Розумію, на психолога треба часу і грошей, рекомендую 🤖gpt ним ви розберете це все
Ой, ні тягаря розлучення в мене давно немає. Просто забагато обовʼязків і проблем навалилось. Та багато відповідальності. Он цілу ніч сьогодні не спала через тривогу, встала- жах, а не вигляд
Ответ дляЛенаЛенок
Ну так красивым мужикам легче найти с кем изменять. Бабы сами на таких вешаются
То дружини так думають, що коханки вішаються, навпаки, то чоловіки часто бігають в пошуках інших жінок
Ответ дляlaska_vo
Ви або молода, або, вибачте, не дуже розумна, якщо не розумієте, що сприйняття краси - суб´єктивна
Ага, тобто стрункі спортивні і з правильним прикусом то вже суб´єктивно
Ответ дляDumky
Зовнішність абсолютно ніпрощо для чоловіка.
Він має бути надійним, має мати харизму, характер.
Чого б це? Чи в гарних нема харизму чи характеру?