12 років просто лежить в дивані весільне плаття, що з ним робити? Куди його можна діти?
Ответ дляshkoda_anna
А что Вы планировали с ним делать?
Треба було зразу ж викинути, ви вважаєте?
shkoda_anna• 29 июня 2025
Ответ дляNatalettochka
Я специально брала платье на прокат, потому, что :
а) дешевле
б) не морочишься с местом хранения.
Изначально не хотела тратить на него 2 куба полезной площади.
А Вы? Что планировали с ним делать?
а) дешевле
б) не морочишься с местом хранения.
А Вы? Что планировали с ним делать?
Ответ дляshkoda_anna
а) дешевле
б) не морочишься с местом хранения.
А Вы? Что планировали с ним делать?
а) дешевле
б) не морочишься с местом хранения.
А Вы? Что планировали с ним делать?
Та нічого не планувала тоді, тоді було не до цього)) на той час просто хотілось новенького плаття, зараз шукаю таких як я, щоб дали пораду, дякую.
Kapitoshka7• 29 июня 2025
Ответ дляNatalettochka
У мене також стоїть, таке гарне, навіть зараз було б дуже круте. Жаль віддати, бо дороге сильно і на замовлення, а з іншої сторони я завжди мріяла в старості його одягнути щоб згадати які ми були молоді, але тепер це вже не актуально.
Kapitoshka7• 29 июня 2025
Ответ дляdulenok
Отдать, выкинуть, сделать костюм на хеловин
Там не один костюм вийде з стільких метрів і стількох слоїв різної тканини.
Ответ дляNatalettochka
Ребенку на костюм снежинки порежьте, как вариант. Это если девочка. Если мальчик, то можно привидение соорудить или что-то в средневековом стиле на Хеллоуин