Залізний кіготь• 29 июня в 17:12
Спідниця на щодень. Яка у вас?
Якщо ви вдягаєте спідниці, чи можете порекомендувати зручний варіант «без заморочок»? Шукаю собі щось ненавʼязливе, що легко комбінується з базовим верхом. Не потребує зусиль в догляді та експлуатації.
Футболка, босоніжки/шльопанці та спідниця.
Позаземний розум• 29 июня в 17:14
Ну зависит же и от вашей фигуры , и от роста , и от ваших предпочтений .. и даже от возраста может
Залізний кіготь
• 29 июня в 17:14
Ответ дляКубик Рубика
Дивіться шовкові. Багато варіантів для комбінацій
В мене є шовкові речі. Дуже мнуться. Не варіант.
Галябалована• 29 июня в 17:15
Тільки міряла такі схожі сандалі як на першому фото
Дуже сподобалися, але не зручні
Позаземний розум• 29 июня в 17:16
Я ношу юбку-карандаш закрывающую колени, не ниже.
Универсальная ли она?
Удобная ли она для всех?
Точно нет. Подберите под себя сами, проанализируйте образ жизни - это ж несложно
Универсальная ли она?
Удобная ли она для всех?
Лама_мама• 29 июня в 17:16
Ответ дляЗалізний кіготь
Льон з крупним прінтом?
Тоді зверху однотонний верх майже будь-який.
Снегопадка• 29 июня в 17:16
Ответ дляПозаземний розум
Ну не розуміють цього люди.
Думають, що всім підходить однакове.
В рот не ложи• 29 июня в 17:18
Прямая из плотной ткани миди с разрезом впереди на осень и шифоновая полусолнце макси на лето. Это моя база.
Залізний кіготь
• 29 июня в 17:19
Ответ дляСнегопадка
Ну не розуміють цього люди.
Думають, що всім підходить однакове.
Ні, люди просто цікавляться, що купили інші, можливо дадуть рекомендації, враховуючи, що типів фігури не так багато різних.
От у вас який тип фігури?
КошкинДом• 29 июня в 17:22
Мені такі нра,головне не жарко і всім чоловікам подобається .Від піонерів до пенсіонерів,всі в захваті 😉
Залізний кіготь
• 29 июня в 17:24
Ответ дляКошкинДом
Скажіть чесно, це ваше бажання вдягнути таку спідницю, хоча даю 100% собі таке не дозволяєте?
Чарівна патика• 29 июня в 17:25
бачила оту в коровячий принт вживу. якщо ви трохи плюс в вазі та повільно ходите, то асоціації будуть такі як треба)))
спідниці нащодень не ношу, брюки
КошкинДом• 29 июня в 17:31
Ответ дляЗалізний кіготь
Чому бажання?Так і хожу,не всім же вулиці підмітати
.Компліменти з усіх сторін.Ось навіть фото чоловік зробив.Але то вже мала була,зараз трохи довша.
Галябалована• 29 июня в 17:32
Вилосипедниця• 29 июня в 17:37
У меня таких две. Одна молочная джинсовая короткая и синяя из плотного хлопка, такая плотная, что держит форму. Тоже короткая. Ношу их и с босоножками, и с кроссовками.
Снегопадка• 29 июня в 17:41
Ответ дляЗалізний кіготь
От у вас який тип фігури?
Груша.
І якщо у вас прямокутник, то вам абсолютно точно не підійдуть мої рекомендації.
Снегопадка• 29 июня в 17:42
Ответ дляЗалізний кіготь
Для чого ви реагуєте на тролів?
БЦАшка• 29 июня в 17:45
Я как то недолюбливаю юбки, ношу платья, потому что с юбками сложно с верхом
Кубик Рубика• 29 июня в 17:55
Ответ дляЗалізний кіготь
А для чого фото поскидали?
В мене нічого не мнеться, щоб прям сильно. Всі натуральні тканини будуть мʼятися. Треба тоді синтетику брать. В мене не натуральний шовк
Фіфачка• 29 июня в 18:15
У меня есть джинсовая юбка-карандаш - єто палочка-вьіручалочка.
Еще есть до серединьі икрьі светлая юбка такого фасона, как сейчас носят шелковьіе (т.е. скроенная по косой). Только она не шелковая, а из довольно плотной синтетич. ткани, и єто на много практичнее.
Еще на лето прикупила вот такую - асиметричную.
Кубик Рубика• 29 июня в 19:19
Ответ дляФіфачка
Наче плед одягли
Мир Мир Мир!• 29 июня в 20:48
У меня это миди юбка A-силуэта,вискоза, матовая текстура, умеренный принт (у меня это не контрастный леопард, полоска, абстрвкция - все в базовых цветах). Самое удобное и легкое на лето, никаких помятостей и пятен не видно.