Україна наше все• 29 июня в 21:52
Яку книгу ви радите всім без винятку?
незалежно від віку, досвіду, жанрових вподобань?
Хочу наколоти губи• 29 июня в 21:53
Смотря, какие интересы. Так не определить, что интересно человеку
Глас_Народа• 29 июня в 21:54
Ответ дляАлина-1240
Да у всех свои вкусы) мне сейчас кинг нравиться
Я через 25років знов відкрила його для себе..зараз лише містику та детективи можу читати.
ПироженкА• 29 июня в 22:01
Ответ дляЛуноликая Вика
Немає універсальних книг і бути не може....
Здрастя, а Букварь?
Балаболка• 29 июня в 22:10
Анатолій Дімаров ’ На коні і під конем’. Колись в 80ті роки мама принесла з заводського ’ общества книголюбов’ . З тих пір це улюблена книга всіх поколінь моєї родини.
.
Мейк-ап форева• 29 июня в 22:19
Ответ дляКозяка-маляка
Трансерфинг Реальности
Оооо , я його не можу дочитати ніяк
Ростки жимолости• 29 июня в 23:07
Ответ дляМейк-ап форева
Оооо , я його не можу дочитати ніяк
І я. Хоча книга класна.
Мейк-ап форева• 29 июня в 23:09
Ответ дляРостки жимолости
І я. Хоча книга класна.
Так, книга класна, але я читаю її перед сном, там кожну фразу требе осмислювати, а я читаю, читаю, потім вирублюсь, на наступний день повертаюсь на пару сторінок назад щоб зрозуміти про що я читала 😂
Ростки жимолости• 29 июня в 23:11
Ответ дляМейк-ап форева
Та отож. Дякую, нагадали. Треба знайти, почати заново читати. Бо я вже все забула.
Зараз читаю ’Сказать жизни Да’, потім треба до трансферингу повернутися.
Луноликая Вика• 29 июня в 23:22
Ответ дляПироженкА
Здрастя, а Букварь?
Забула, пробачте мені)))
Встидаюся запитать• 29 июня в 23:24
Ответ дляАлина-1240
О,і я почала його читати