Україна наше все• 29 июня 2025
Яку книгу ви радите всім без винятку?
незалежно від віку, досвіду, жанрових вподобань?
Хочу наколоти губи• 29 июня 2025
Смотря, какие интересы. Так не определить, что интересно человеку
Глас_Народа• 29 июня 2025
Ответ дляАлина-1240
Да у всех свои вкусы) мне сейчас кинг нравиться
Я через 25років знов відкрила його для себе..зараз лише містику та детективи можу читати.
ПироженкА• 29 июня 2025
Ответ дляЛуноликая Вика
Немає універсальних книг і бути не може....
Здрастя, а Букварь?
Балаболка• 29 июня 2025
Анатолій Дімаров ’ На коні і під конем’. Колись в 80ті роки мама принесла з заводського ’ общества книголюбов’ . З тих пір це улюблена книга всіх поколінь моєї родини.
.
Мейк-ап форева• 29 июня 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Трансерфинг Реальности
Оооо , я його не можу дочитати ніяк
Ростки жимолости• 29 июня 2025
Ответ дляМейк-ап форева
Оооо , я його не можу дочитати ніяк
І я. Хоча книга класна.
Мейк-ап форева• 29 июня 2025
Ответ дляРостки жимолости
І я. Хоча книга класна.
Так, книга класна, але я читаю її перед сном, там кожну фразу требе осмислювати, а я читаю, читаю, потім вирублюсь, на наступний день повертаюсь на пару сторінок назад щоб зрозуміти про що я читала 😂
Ростки жимолости• 29 июня 2025
Ответ дляМейк-ап форева
Та отож. Дякую, нагадали. Треба знайти, почати заново читати. Бо я вже все забула.
Зараз читаю ’Сказать жизни Да’, потім треба до трансферингу повернутися.
Встидаюся запитать• 29 июня 2025
Ответ дляАлина-1240
О,і я почала його читати