ТаЕщеОптимистка• Изменено 30 июня 2025
Підкажіть, будь ласка, як можна дізнатися, де фактично проживає людина?
Підкажіть, будь ласка, як дізнатися, де фактично проживає людина? Є номер телефону в адреса прописки, але за адресою людина не проживає. І скільки це буде приблизно коштувати?
ОбережнаЯ• 30 июня 2025
Номер телефону мобільний? Тоді тільки через запит до моб оператора. Запит роблять правоохоронці, якщо офіційно. Або через знайомих робітників неофіційно.
Госпожа_тамагочи• 30 июня 2025
Автор, а в кого можна дізнатися, де проживаєте ви, якщо не по прописці?
ДаЗдраПерма• 30 июня 2025
як варіант, зайти на НП і сформувати посилку, дати той номер телефону і сказати - те, що підтягнеться, так сказали.
далі там поруч шукаєте відділення міст, укрпошти, домовляєтесь і дізнаєтеся адресу.
На паровозе• 30 июня 2025
Логично что никак. Если вы вообще не видите с этим человеком и не сможете проследить
Работать надо• 30 июня 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
І що так можна дізнатися? Адресу відділення пошти, яка, теоретично, поруч з місцем проживання?
Фрекен бок• 30 июня 2025
Ответ дляРаботать надо
Или работы. А вообще в резерв + все мужики фактическое место проживания указывали)
Фрекен бок• 30 июня 2025
Автор, ещё ж можно позвонить и сказать, что это курьер и подарок сюрприз человеку привезти но по адресу ...... не застал и спросить куда привезти, а потом можно проследить за человеком и вычислить адрес. А вообще очень интересно для чего Вам это и ща кем за мужчиной или женщиной мледить будете ?
Работать надо• 30 июня 2025
Ответ дляФрекен бок
І далі що? Обходити всі будинки? )))
ДаЗдраПерма• 30 июня 2025
Ответ дляРаботать надо
у міста є повна адреса часто - бо приносять додому.
зрозуміло, що заплатити хакеру найдійніше, але і цей варіант може спрацювати