Секретница• 30 июня 2025
Гугл не пускає в обліковку, що робити
Терміново треба попрацювати. У нас робоче середовище в гуглі.
Авторизуюсь, у нас двофакторна перевірка, а Гугл видає: "Google Workspace - Не вдається отримати доступ до цього акаунта, оскільки ваші реквізити не було підтверджено"
Кілька разів пробувала, з телефона і ноута, глухо. Блін, що робити? І чи можна зараз щось зробити без адміна? Капець якийсь((((😭
13чудоСВЕТА• 30 июня 2025
Повідомлення «Не вдається отримати доступ до цього акаунта, оскільки ваші реквізити не було підтверджено» означає, що:
ваш обліковий запис Google Workspace (ймовірно навчальний або корпоративний) ще не підтверджений адміністратором домену;
або є проблема з активацією акаунта після його створення (наприклад, потрібно перейти за посиланням із листа підтвердження, якого ви могли не отримати чи пропустити).
Що можна зробити:
Перевірте свою електронну пошту (ту, яку вказували при реєстрації) — має бути лист із підтвердженням від Google або адміністратора домену.
Зверніться до адміністратора Google Workspace у вашому закладі чи організації:
тільки адміністратор має право підтверджувати, активувати чи розблоковувати акаунти;
він може перевірити статус облікового запису через адмін-панель Google Workspace.
Якщо це особистий обліковий запис для Google Workspace Individual:
перевірте, чи ввели правильну адресу та чи завершили всі етапи реєстрації;
спробуйте скинути пароль або повторно підтвердити акаунт.
Якщо проблема з доступом через браузер — спробуйте:
відкрити сторінку в іншому браузері або в режимі інкогніто;
очистити кеш та кукі.
Що можна зробити:
очистити кеш та кукі.
Гадаю_По_шнуркам• 30 июня 2025
Вам потрібно звернутися до адміністратора вашої компанії. Наче ж все зрозуміло
Я_не_аноним_100%• 30 июня 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
некоторые даже не знают, что такая должность должна быть)
Секретница
• 30 июня 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ох, на жаль , наш локальний адмін цим не опікується, треба запит в регіональний офіс робити.
Маю вихідний ))))