Секретница• 30 июня 2025

Гугл не пускає в обліковку, що робити

Терміново треба попрацювати. У нас робоче середовище в гуглі.
Авторизуюсь, у нас двофакторна перевірка, а Гугл видає: "Google Workspace - Не вдається отримати доступ до цього акаунта, оскільки ваші реквізити не було підтверджено"

Кілька разів пробувала, з телефона і ноута, глухо. Блін, що робити? І чи можна зараз щось зробити без адміна? Капець якийсь((((😭
13чудоСВЕТА• 30 июня 2025
Повідомлення «Не вдається отримати доступ до цього акаунта, оскільки ваші реквізити не було підтверджено» означає, що:

ваш обліковий запис Google Workspace (ймовірно навчальний або корпоративний) ще не підтверджений адміністратором домену;

або є проблема з активацією акаунта після його створення (наприклад, потрібно перейти за посиланням із листа підтвердження, якого ви могли не отримати чи пропустити).

Що можна зробити:
Перевірте свою електронну пошту (ту, яку вказували при реєстрації) — має бути лист із підтвердженням від Google або адміністратора домену.

Зверніться до адміністратора Google Workspace у вашому закладі чи організації:

тільки адміністратор має право підтверджувати, активувати чи розблоковувати акаунти;

він може перевірити статус облікового запису через адмін-панель Google Workspace.

Якщо це особистий обліковий запис для Google Workspace Individual:

перевірте, чи ввели правильну адресу та чи завершили всі етапи реєстрації;

спробуйте скинути пароль або повторно підтвердити акаунт.

Якщо проблема з доступом через браузер — спробуйте:

відкрити сторінку в іншому браузері або в режимі інкогніто;

очистити кеш та кукі.
автор Секретница • 30 июня 2025
Щодо листів ймовірно, була в лікарні, не читала пошту. Дякую вам
Гадаю_По_шнуркам• 30 июня 2025
Вам потрібно звернутися до адміністратора вашої компанії. Наче ж все зрозуміло
Я_не_аноним_100%• 30 июня 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
некоторые даже не знают, что такая должность должна быть)
автор Секретница • 30 июня 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ох, на жаль , наш локальний адмін цим не опікується, треба запит в регіональний офіс робити.
Маю вихідний ))))