Весела бджілка• 30 июня 2025
Женщины 40+, вы довольны своим местом работы?
Результат:
вже голосів:
84 (27.45%)
Довольна
84 (27.45%)
Не устраивает зарплата
42 (13.73%)
Просто не хочу работать
32 (10.46%)
Не работаю и не хочу
26 (8.5%)
Не работаю, но хочу
24 (7.84%)
Работаю на себя
14 (4.58%)
Не устраивает коллектив
Айболитная• 30 июня 2025
Ответ дляПрибираю щодня
Так він не никався,вчасно прореєструвався в резерві, з початку війни розсилав резюме в структури де бронь, запросили пройти співбесіди, пройшов, працює під бронню. Змінили напрямок роботи але все відповідно спеціально тям, дипломам, навчанням.
Ну дійсно, чому це всі чоловіки не можуть піти і працювати там, де є бронь? Їх усіх візьмуть аби не мобілізували, просто ж треба не никатись.
Іноді таке враження, що тут пишуть якісь блаженні.
Просто каралева• 30 июня 2025
Я працюю у школі, люблю роботу з усіма її траблами, але ЗП ....
ХочуМогуИбуду• 30 июня 2025
Ответ дляВишня на торті
Для Киева конечно мало, для деревни вы олигархиня.
В Украине сёла, а не деревни.....
Прибираю щодня• 30 июня 2025
Ответ дляАйболитная
Треба шукати. Мій шукав два роки. Пішов на б.яку роботу відповідно до кваліфікації, а потім вже знайшов таку що хотів .
В нас зараз на заводі бувші начальники з торгівлі працюють водіями, слюсарями тощо.
Весела бджілка
• 30 июня 2025
Ответ дляАйболитная
Просто они очень радуются, что их не касается данная проблема. Хвастаются так
Весела бджілка
• 30 июня 2025
Ответ дляПрибираю щодня
Вы молодец, и муж ваш - молодец.
Но не все устроились нормально.
Если б мой муж куда-то пристроился на 20 тыс, но с бронью, то тоже такое себе счастье
Но не все устроились нормально.
Нагайна• 30 июня 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
так, враховуючи, що я звичайний редактор (не іноз.мова).І є організації, де зп ну дуже високі у всіх.
Це де зараз редакторам без знання іноземної мови платять неймовірні зарплати?
Снежнакомка• 30 июня 2025
работаю, довольна, график сама устанавливаю, оплата устраивает. Только в отпуск хочу, а то уже не могу(
Ищу-брожу• 30 июня 2025
Ответ дляНагайна
Можливо, десь у Нафтогазі, Верховному Суді, ГПУ, НАБУ чи НАЗК - ця дуже везуча редактор так і не зізналася)))
Хоча я не вірю, що в подібні місця можна потрапити з вулиці - без знайомств і зв´язків.
Дівчина заглядєніє• 30 июня 2025
Ответ дляНагайна
ви знаєте,є такі організації. а ви можете сміятися. я сама в шоці,що можуть бути ТАКІ зп зараз. коли більшість зп 30 тис в кращому випадку. мені не потрібна іноз.мова. Іноз.мова потрібна міжнародному відділу. а я не там.
Нагайна• 30 июня 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Я зрозуміла. Це як 25років тому, коли не знали, що відповісти на питання щодо работи, то відповідали ’я працюю в офісі’
Дівчина заглядєніє• 30 июня 2025
Ответ дляНагайна
Та мені пофіг. Своє місце роботи вказувати не буду. Головне що я піймала джек пот. При прийомах на роботу з такими зп підпис.папір про нерозголошення комерц.таємниці. якщо ви не знали. І так є організації, де зараз платять великі зп.
Бойцовская• 30 июня 2025
Ответ дляВесела бджілка
Вы молодец, и муж ваш - молодец.
Но не все устроились нормально.
Так вам шашечки или ехать?
Доросла дівчинка• 30 июня 2025
Ответ дляВишня на торті
Отнюдь. Комуналка на порядок выше, цены на продукты и одежду - зачастую даже выше. Если ездить на работу, то за проезд надо платить тоже гораздо выше.
Нагайна• 30 июня 2025
Ответ дляИщу-брожу
Чим може займатися редактор в Нафтогазі чи Верховному суді?
Якщо автор цього блискучого коментаря називаю зарплатню у 30к маленькою, значить вона зараз, за її словами, редактує мінімум за 120. Ось я і цікавлюсь галуззю. В мене племінник ось тільки закінчив Гринченка із записом в документі ’літературний редактор’. То я би його хоча б направила у вірне русло.
І ще вона не дуже продумала легенду, адже для того, щоби скакнути у доході в 4 рази, треба продемонструвати навички, які би претендували саме на таку оплату труда. А тут - прийшла забита жіночка з газети Бабусині рецепти на випадкову співбесіду - і ось вона вже гребе гроші лопатою в секретній лабораторії
Бойцовская• 30 июня 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Організацій повно таких. З вулиці і по об,явам туди не беруть. ПС сама майже 20 років працювала в такій,то навіть прибиральниця була кумою главбуха
Прибираю щодня• 30 июня 2025
Ответ дляВесела бджілка
Вы молодец, и муж ваш - молодец.
Но не все устроились нормально.
Знаєте, грамоту за розвиток обороноздатності майже не дають працівникам з з.платами 20тис. В нашому випадку трошки інший рівень з плат. Половин заниканих чоловіків утримують жінки, тягнуть при цьому мінімум 2 роботи, знаю такі випадки.
Дівчина заглядєніє• 30 июня 2025
Ответ дляБойцовская
мене взяли. хочте вірте, хочте ні. я цю роботу вистраждала. чудо теж зрідка,але існує.
Фоточки нема• 30 июня 2025
Ответ дляХвець-тець
Ну как минимум сьем жилья не стоит как крыло от Боинга
Ну не знімайте, сидіть в своєму селі і царюйте на мінімальну зарплату.
Весела бджілка
• 30 июня 2025
Ответ дляНагайна
Зачем вы это пишете?
Если Вы не верите, что бывают хорошие зарплаты, то это не значит, что такого нет.
Я с руководящей позиции перешла на неруководящую на зп почти в 3 раза больше. По объявлению нашла, отправила резюме.
Вон на госслужбе сейчас главный специалист министерства 60 тыс получает. Так ничего не знают и не умеют
Бойцовская• 30 июня 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Я щиро за вас рада,
сама була з дитиною в подібному стані і теж підробіток прийшов ’ не звідки’ в той час, коли було дуже треба.
Дівчина заглядєніє• 30 июня 2025
Ответ дляБойцовская
Я щиро за вас рада,
так, зрідка, але таке буває. до речі, я 15 р сама. але тут познайомилась з чудовим чоловіком. коли треба, то доля ’веде’ і все складається ніби пазл само. ще додам,що не я відправляла резюме,хоча вакансія висіла, а мені зателефонували і запросили на співбесіду. і таких було 5 осіб. Вибрали мене. і відчуття що я тут працювала все життя. хоча на минулій роботі пропрацювала 15 р,але навіть не згадую,так мені тут класно
Весела бджілка
• 30 июня 2025
Ответ дляПрибираю щодня
Если честно, то вообще не знаю, кому грамоты дают за обороноздатність.
Нам это не грозит.
Дівчина заглядєніє• 30 июня 2025
Ответ дляВесела бджілка
Зачем вы это пишете?
це правда. гол.спец.в міністерствах(не в усіх!) 50-60 тис зп.найменше 30 тис. я пішла з 30 тис
Нагайна• 30 июня 2025
Ответ дляВесела бджілка
Зачем вы это пишете?
Почему не верю? Я верю!
У меня у самой зарплата за только с начала 25 года выросла в семь раз.
Я вообще прямо с института каждое следующее резюме подавала на позицию, ниже занимаемой. И всегда выигрывала в зарплате как минимум впятеро.
Нагайна• 30 июня 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Одразу видно, що ви у зарплатній сітці міністерств розбираєтесь приблизно так же, як і в редактурі!
Прибираю щодня• 30 июня 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Ну це лиш зараз, до минулого року там ставка була 9, з копійками, все інше надбавки.
Весела бджілка
• 30 июня 2025
Ответ дляНагайна
Ник в тему.
Вы должны помнить, если 40+
Дівчина заглядєніє• 30 июня 2025
Ответ дляНагайна
я в міністерстві 15 р. пропрацювала. 29 тис. виходило чистими на руки. зразу видно, що ви нічого не знаєте і ніде не працювали. аби ляпати. Нічого не буду доводити. Головне, що я маю зараз те, про що і мріяти не могла ще в січні. до речі, були гол. спеціалісти зі значно вищою зп. В держслужби тепер не сітки, а сім´ї і грейди. І кожна посада оплачується відповідно до грейду і сім´ї, до якої вона належить. Але ви того не знаєте,і тому чухню пишете. минулого року було перше підвищення, а цього року ще одне.