Все возможно• 30 июня 2025
Хто зараз в Моршині? Маєте розклад автовокзалу чи є маршрутки до Трускавця
Телефон автовокзалу недійсний, в інтернеті ніяк не можу знайти розклад. До Моршина з Трускавця є розклад, а де знайти назад. Можливо хтось має, знає?
Все возможно
• 30 июня 2025
Ответ дляДиректриссимо
Там неможливо подивитись в зворотньому напрямку, від Моршина до Трускавця(
Директриссимо• 30 июня 2025
Ответ дляВсе возможно
а так
Все возможно
• 30 июня 2025
Ответ дляДиректриссимо
а так
Так само. Думала можливо в зворотній бік немає автобусів, але тут дівчата писали, що є. Не хочеться приїхати і назад на таксі купу грошей, воно того не варте)
Директриссимо• 30 июня 2025
Ответ дляВсе возможно
да ладно, вони якось же повертаються, не думаю, що їдуть порожніми
Все возможно
• 30 июня 2025
Ответ дляДиректриссимо
Може це не прямі, почекаю можливо хтось напише, хто їздив
Брюльтик• 30 июня 2025
Маршруток до Трускавця з Моршина нема. Хіба що на дорозі ловити прохідні автобуси. По цій причині не можу поїхати в Трускавець.Бо невідомо як назад їхати
Все возможно
• 30 июня 2025
Ответ дляБрюльтик
З Трускавця через Моршин їде автобус до Івано-Франківська. Можливо він і назад повертається
Брюльтик• 30 июня 2025
Ответ дляВсе возможно
Він не заїжджає у Моршин на вокзал. Він їде по трасі. Біля жд вокзалу. Я ж кажу - ловити на дорозі. Стаєте і голосуєте
Все возможно
• 30 июня 2025
Ответ дляБрюльтик
А від зупинки потім пішки далеко йти до центру Моршина?
Брюльтик• 30 июня 2025
Ответ дляВсе возможно
Ні. Моршин дуже малий. Як п´ятачок
. Все близько. Це все в центрі
Все возможно
• 30 июня 2025
Ответ дляБрюльтик
Ні. Моршин дуже малий. Як п´ятачок
. Все близько. Це все в центрі
Ми будемо жити в Трускавці, але з нами буде бабуся, вона дуже хоче поїхати на дегь в Моршин, погуляти. Треба подивитись скільки таксі коштує