Доброго вечора! Може хто працює в СНІД центрі, і знає! Чи може іфа показувати відсутність віл через 13р після ризику? Вагітна, 28т і 2 іфа планових негативні. Чи варто добиватися підтвердження плр або імуноблотом? Чому питаю чи добиватися, бо на гарячій лінії відмовляють, мов іфа негативно і на цьому кінець, і не положено протоколом подальше дослідження плр!
Боюсь народити хвору дитинку, боюсь годувати груддю!
Симптоми:дерматит і поколювання в лімфовузлах!
Алина-1240• 30 июня в 23:14
Ответ дляSo_so
Киця моя, Вам надо быстро найти психотерапевта и бегом бежать к нему, ради ребенка.
А он причем?) Сдаст энный тест и уймется
Алина-1240• 30 июня в 23:17
Автор, купите в нете штучек 10 тестов оптом, и делайте например через неделю.так вас попустит со временем
Алина-1240• 30 июня в 23:19
Ответ дляSo_so
Это так не работает, к большому сожалению. Но Вы же и сама в курсе, решит, что врач скрывает от неё диагноз и всё.
Ну как сказать.дает успокоение, да и со временем забудет об этом.у меня кста такая фобия во время учебы была, когда перчатки лопались или кололась иголкой
Ответ дляMillie
У вас був контакт з інфікованим і ви 13 років не перевірялись? Він на обліку й приймає лікування?
Був контакт, а чи він хворий і чи на обліку не знаю, і не дізнаюсь, ніхто не скаже!
Ответ дляChrist1na
А що він наркоман чи вже помер? Вірогідність же мінімальна..
Живий, на вигляд здоровий🙂! Маю на увазі, що інформацію таку ніхто мені не розкаже!
Ответ дляFlorisia
Это уже ваша вторая тема с этой проблемой.
Что там было 13 лет назад у вас? Был контакт с инфицированным? Или просто открытый секс ?
Так, це вже вдруге я з тим же переживанням і питанням
Ответ дляMillie
Та дивно, що і партнера не обстежили.
Партнер 2 рази в рік здає кров як донор
Ответ дляFlorisia
То у вас був контакт з інфікованим?
Звідки взагалі ви придумали цю проблему? Чому у вас має бути віл?
Був контакт, і чи з інфікованим не знаю!
Ответ дляChrist1na
Так тест же двічі підтвердив, ну перезжайин ще і заспокойтеся нарешті
Так, я й заспокоїлась, але ці лімфовузли з дерматитоммне дають розслабитись, особливо задньошийні лімфов! Все себе заставляю зробити десь плр , але СНІД центр його робить після іфа позитивн
DeepwaterAstronaut• 01 июля в 19:34
Ответ дляSo_so
Автору не к психиатру, а к гематологу, исходя из описанных ею симптомов и того, что на фото.