Нервогенератор• 01 июля в 13:40
Дізналась імена дітей співробітниці. Вас би здивували такі імена?
В неї троє дітей, їй 37 років. Звати Інна. Працюємо разом але про особисте не каже ніколи. Досить заможна жінка
Дітей звати Міла, Мія і Марсель
Дивно якось…
Дітей звати Міла, Мія і Марсель
Дивно якось…
Заставляличка• 01 июля в 23:00
Ответ дляАсталависта бэйби
Мила и Мия вообще норм.
Марсель не нра.
А вообще, сейчас редко Олями Юлями и Наташа и называют. Вы не заметили?
Марсель не нра.
Не поверите, но у моей соседки 3 внучки: Наташа, Катя и Юля)
Самой старшей 8 лет
Экспертиза• 01 июля в 23:07
Ответ дляАсталависта бэйби
Мила и Мия вообще норм.
Марсель не нра.
Меня зовут Ольга, обожаю свое имя. Мне 27. А так да это редкость сейчас. Имя Марсель мне норм. Мила тоже. Мия неочень нравится. Но не вижу ничего плохого
Экспертиза• 01 июля в 23:09
Ответ дляПеремелица
Со мной в классе училась Татьяна. А на 3 года младше учились ее браться - близнецы: Генрих и Джулиан. Отец у них один- Алексей. Вот это меня очень удивляло.
О вот имя Алёша мне вообще не нравится. Генрих и Джулиан - прикольно))
Экспертиза• 01 июля в 23:12
Ответ дляИграю_на_кларнете
А мне нравится Марсель. Красивое. В Европе не говоря Марсель Петровна. А госпожа какая-то там по фамилии и это даже статус добавляет. Например там Госпожа Вапиано, а не Лучия Васильевна
Если фамилия некрасивая то печально
Экспертиза• 01 июля в 23:13
Ответ дляМаю натхнення
Мені незрозумілі оці Нікіта, Кіріл і т д.
Кирилл мне нравится. Никита- нет
Экспертиза• 01 июля в 23:13
Ответ дляпАлАвинкА
Родственница назвала сына Радомир, пипец пришибленная.
Вы
Бяки-козяки• 01 июля в 23:17
Ответ дляАnnеt
почему Марсель чужеродный, а Виктор привычный? шо то, шо то - оба имени из латыни.
наверное потому, что мы живем в Украине, а не Франции) Так же само как в Грузии имя Мамука стандартное, в Армении Вагиф, но не для нас. Так же как в, например, Италии Тарас будет непривычно, не так ли?)
Тирамісу на терасі• 01 июля в 23:26
чим далі від райцентру - тим екзотичніші імена у дітей
Мілани, даніелі й прізвище з закінченням на ’ко’
ПлакалаВАвто• 01 июля в 23:28
Ответ дляфрау Гітта
А как Вам ’Марианна’?
Мне очень нравится. Красивое, международное
Вся в кредитах• 01 июля в 23:38
Ответ дляНервогенератор
Але в неї чоловік бородатий турок
і що? Тюрки якраз часто називають хлопчиків Марсель. Популярне ім´я
Вся в кредитах• 01 июля в 23:42
Ответ дляНервогенератор
Але якби вони назвали дітей іменами такі як оля сашко і юля то вони б також нічим не відрізнялися від інших. Але міла хіба не звичайне імʼя? Ну марсель мене дивує теж
Оля в Туреччині? Так, дуже звично, нічим не відрізняється від інших
Нервогенератор
• 01 июля в 23:42
Ответ дляВся в кредитах
Вони живуть в Україні
Вся в кредитах• 01 июля в 23:45
Ответ дляНервогенератор
Вони живуть в Україні
ну ок, але вони наполовину турки.
В класі мого сина є хлопчик Георгіос, Геворг. В нього тато грек. Все гуд.., це цілком зрозуміло, що він не Микола
Забагаловка• 01 июля в 23:59
Ответ дляСкользкая
Захоплюєтеся античністю? Чи просто ’стюардеса по імєні жанна’ в дитинстві дуже в пам´ять врізалася?
А при чем тут стюардесса по имени Жанна?
Забагаловка• 02 июля в 00:01
Ответ дляЛюблю порядок
Юля борщ звучало бы иначе? Выйдет замуж сменит
Да звучало бы нормально. А если не выйдет? Или выйдет за Ковбасу?
Забагаловка• 02 июля в 00:06
Ответ дляСкользкая
ну ми ж з вами не етимологи, щоб колупатися, що Ірина з Греції, а Марко з Риму. Бо все ж є етимологія, а є традиція. Українським було ім´я Микита. Нікітами і Нікіфорами попи карали покриток, називаючи так їхніх синів. (у мене прадід був Нікіфором, так, безбатченко, але цілком собі вивчився на вчителя ще наприкінці 19 століття).
Чому зараз, коли параша ворог вже 300+ років, серед українок так поширені саме російські форми міжнародних імен - питання власне до адкватності українських жінок. а з цим проблема :)
Шо вы мелете? Какой-то поток сознания
А имя Ніколь вас не пипчет? Подумайте, прям же ж какой-то Ніколай ІІ. Треба ж Миколь, га? Шоб по-нашому, по-українськи, бо як ото попы покаралы
Забагаловка• 02 июля в 00:07
Ответ дляВчителька з мікрорайону
В украинском есть вариант Мартын - моего деда так звали. 100% украинец из Винницкой области
И? Есть имя Юлия у нас, вы считаете, что назвать ребёнка Джульетта - это будет то же самое?
Забагаловка• 02 июля в 00:08
Ответ дляJULIA_UMKA
Мартин Боруля як приклад.
Але, напевно, та пані що сміється з Мартина Тарасовича, не читала Карпенка-Карого.
Пани просто имеет мозг и понимает, что это разные имена. А вы, очевидно, нет.
Вчителька з мікрорайону• 02 июля в 00:15
Ответ дляБяки-козяки
Мне в этом плане нравится Болгария. Здесь огромное разнообразие имен и никто ничему не удивляется
Не за Будка• 02 июля в 00:21
Ответ дляСкользкая
вам ще, напевно, хата Пшонки дуже подобалася.
Фрося, іди спати 😂
Не за Будка• 02 июля в 00:23
Ответ дляСкользкая
А навіщо бачити людину, якщо вже є щось, що характеризує її мега-чітко - неадекватне ім´я в дитини? Адекватність - дуже дефіцитна річ для українок, саме для жінок. Дивні, ’в рюшечках’ імена дають найчастіше дітям саме мами, татусям доводиться змиритися з таким вибором. Я впевнена, що за всіма Олівіями і Єсєніями стоїть комплекс меншовартості, коли своє, рідне, питоме вважають чомусь другосортним. Імена з претензіями - це завжди убого.
Так само впевнена, що не може бути адекватною жінка, котра в часи війни з парашею називає дитину Аріною, Нікітою або Єгором - це відсутність розуміння контектсту, емпатії, здорового глузду. Це як на лобі ’пушкіністка’ витатуювати. Навіть якщо вона етнічна росіянка, все одно якщо людина адекватна, вона не буде тригерити російською формою імені українців. Просто тому, що розуміє, що живе у соціумі - і світ не вертиться навколо неї.
От до циган чи вірмен з їхніми Мальвінами, Спартаками і Клеопатрами жодних претензій: там пафос в іменах вже реально традиція. У нас це неприємно дивує.
Ось цей ваш опус, знаєте, - саме про вашу меншовартість. Це ж треба стільки накатати про вибір інших людей 😧
І так, нашу дочку Олівією назвав саме її батько. З´їли?)))
Не за Будка• 02 июля в 00:25
Ответ длядякую аж підскакую
Красивое имя
Дякую.
Звичайне інтернаціональне ім´я може, виявляється, так розбурхати маси )) отакої!)))
дякую аж підскакую• 02 июля в 01:13
Ответ дляНе за Будка
Дякую.
Та жесть)
Мне повезло у меня муж такой 😂
Поэтому чувствую, что у нас будет та еще битва за имя 😅
Мне повезло у меня муж такой 😂
Примарочка• 02 июля в 03:48
Ответ дляНе за Будка
У моєї знайомої доньки Емілія і Олівія, молодшій приблизно 5-6 років. Абсолютно нормальні імена.
У доньки в класі є Каміла, Адріан, Аріанна. До речі, Київ, бо тут вище писали, що такими іменами не називають в містах-мільйонниках).
Вчителька з мікрорайону• 02 июля в 08:53
Ответ дляЗабагаловка
Мартин - Мартин (укр) и Юлия - Джульетта - абсолютно аналогичные ситуации?
Паратруперсупер• 02 июля в 18:14
Ответ дляЗабагаловка
Да, оно и видно что имеет мозг.
Имеет имеет.
Или мозг ее имеет 🤣
Имеет имеет.
Или мозг ее имеет 🤣