Кастрюлька• 01 июля в 14:47

Тур з Аккорд - ризиковано?

Сподобався тур, ціна, дата підходить, вже вирішила на ньому і зупинитись, а потім відгуки в Гуглі прочитала 😯
Це все так?
У кого є досвід роботи з ними? Дійсно висока вірогідність, що тур не відбудеться?
Рогнеда Карповна• 01 июля в 14:48
Це може статися з будь -яким оператором
автор Кастрюлька • 01 июля в 14:48
Ответ дляРогнеда Карповна
Це може статися з будь -яким оператором
Звісно.. але пішла читати відгуки Адріатик, там такого не бачу
Рогнеда Карповна• 01 июля в 14:49
Ответ дляКастрюлька
Ну то замовте там
А вот недавно• 01 июля в 14:57
Ответ дляКастрюлька
Там друге - всі додаткові екскурсії, які за бажанням, стають примусовими.
автор Кастрюлька • 01 июля в 15:21
Ответ дляА вот недавно
Та ні, я в минулому році з ними їздила.

Так, вони дуже наполегливі у впарюванні екскурсій, ну прям дуже)) але якщо не хочеш, то за ногу тягнути не будуть
Ну не хочу і все 🤷🏻‍♀️ як мене примусиш, та ніяк
А вот недавно• 01 июля в 15:26
Ответ дляКастрюлька
Та ні, я в минулому році з ними їздила.

Я так розумію, що коли ви вранці виїхали з готелю і має бути екскурсія, вас висадять десь на околиці біля якоїсь заправки і ви просто сидите і чекаєте. Дивитись там немає що і ви погоджуєтесь їхати на екскурсію, щоб хоч щось подивитись
автор Кастрюлька • 01 июля в 16:02
Ответ дляА вот недавно
Дивіться.. я їздила в тур, де передбачувано заселення в один готель на 7 днів і звідти кожен день для бажаючих були екскурсії
Хочеш - їдеш, не хочеш - лежи на пляжі в своему готелі, що я і робила)
автор Кастрюлька • 01 июля в 16:05
Ответ дляА вот недавно
Тільки в перший день по напрямку слідування до готелю, була екскурсія в Будапешті, наполягали с тією прогулянкою з човном, сансет, бокал шампанського і все таке
Я відмовилась, сходила в МакДональдс поїла, походила містгм годину і дочекалась тих, хто погодився на екскурсію
І все, сіли на автобус, поїхали далі
Дай подивлюся• 01 июля в 16:57
Ответ дляКастрюлька
Та ні, я в минулому році з ними їздила.

Та ясно, що фізично не заставлять, але ось такий тиск --це теж дуже неприємно
А вот недавно• 01 июля в 17:49
Ответ дляКастрюлька
Коли заселення в один отель на протязі туру - то нормально, а коли щодня новий - то або їдеш на екскурсію або витрачаєш час в очікуванні у якомусь забитому місці.