Анонім Секретар• 01 июля в 14:59
Вопрос по новой почте
Если статус: Отримано, значит отказа от посылки точно не будет?
Анонім Секретар
• 01 июля в 15:37
Ответ дляПочемучка
точно! но может потом прилететь - легке повернення
а легке повернення это что? какие там сроки возврата?
Почемучка• 01 июля в 15:38
Послуга ’Легке повернення’ від Нової пошти дозволяє покупцям безкоштовно повернути посилку (до 30 кг) або документи продавцю після їх отримання, протягом 14 днів, якщо товар не підійшов. Повернення оформлюється через мобільний додаток або онлайн-кабінет Нової пошти.
Детальніше про послугу ’Легке повернення’:
Безкоштовне повернення:
Послуга дозволяє повернути товар продавцю без додаткових витрат на доставку.
Обмеження за вагою:
Можна повернути посилки вагою до 30 кг.
Термін повернення:
Повернення можна оформити протягом 14 днів після отримання посилки.
Оформлення через додаток/кабінет:
Послуга доступна тільки в мобільному додатку або онлайн-кабінеті Нової пошти.
Умови повернення:
Товар повинен бути в тому ж стані, в якому його отримали, з усіма етикетками та документами.
Важливо:
Перед поверненням варто обговорити з продавцем умови повернення коштів.
Як оформити ’Легке повернення’:
Відкрийте мобільний додаток Нової пошти або увійдіть в онлайн-кабінет на сайті.
Оберіть відповідну посилку та натисніть ’Легке повернення’.
Підтвердіть повернення та отримайте електронну накладну.
Надійно запакуйте товар та відправте його, використовуючи отриману накладну.
Безкоштовне повернення:
Обмеження за вагою:
Можна повернути посилки вагою до 30 кг.
Термін повернення:
Оформлення через додаток/кабінет:
Умови повернення:
Важливо:
Як оформити ’Легке повернення’:
Анонім Секретар
• 01 июля в 15:40
Ответ дляПочемучка
Безкоштовне повернення:
Обмеження за вагою:
Можна повернути посилки вагою до 30 кг.
Термін повернення:
Оформлення через додаток/кабінет:
Умови повернення:
Важливо:
Як оформити ’Легке повернення’:
Безкоштовне повернення:
Обмеження за вагою:
Можна повернути посилки вагою до 30 кг.
Термін повернення:
Оформлення через додаток/кабінет:
Умови повернення:
Важливо:
Як оформити ’Легке повернення’:
получается согласие продавца на это не нужно? а если олх-доставка и прочие аналоги? или в таком случае нельзя оформить повернення?
Почемучка• 01 июля в 15:42
Ответ дляАнонім Секретар
лох доставка и безпечна шафа - нет!
Анонім Секретар
• 01 июля в 15:42
Ответ дляПочемучка
лох доставка и безпечна шафа - нет!
спасибо!