Джинци на Флісі• 01 июля 2025

Если ли в Киеве спортивные школы с проживанием?

И какая цена кто знает?
автор Джинци на Флісі • 01 июля 2025
Ответ дляСтильна штучка
Няня на 2 години, домовитись з вчителькою, домовитись з батьками інших дітей, світ не без добрих людей.
Усі інтернати-ліцеї з 6-8 класа
Де можна глянути нянь, на кабанчіку?
Стильна штучка• 01 июля 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Де можна глянути нянь, на кабанчіку?
Ви спершу добре подумайте, чи варто вам їхати у Київ, порахуйте усі витрати і можливий дохід.
І, без сарказму, можливо, вам краще виїхати ´´на пособія´´? Я - точно не фанат ´´всім виїжджати´´, але у вашій ситуації - це краще, ніж 6-ти річну дитину в інтернат здати
автор Джинци на Флісі • 01 июля 2025
Ответ дляСтильна штучка
Працювати хочу, скоро без роботи з розуму зʼїду
Незнакомлюся• 01 июля 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
6, в декабре будет 7. Я одна его воспитываю. Папа на войне.
я узнавала, в Киева два интерната. если плавание - не раньше 6го класса. я не думаю, что в 6 лет вы куда то устроите ребенка
автор Джинци на Флісі • 01 июля 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Спасибо за ответ