Булку Дай• 01 июля 2025
Як реагували ваші чоловіки на те, що вам призначили антидепресанти?
Можливо казали що ви психічно хворі? Чи ще щось? Цікаво послухати.
А я с Рио-де-Житомира!• 01 июля 2025
Ничего не говорил, но сейчас говорит шуруй к психиатру за таблетками, реально стала очень нервной но и пережила очень многое что сказалось
сладкий_ноябрь• 01 июля 2025
Якщо чоловік не є твоєю підтримкою, то навіщо він взагалі потрібен?
Сокодавка ще та• 01 июля 2025
казав що треба щось приймати ))) послухала і приймаю ,тепер каже кидай ,бо то характер виявляється такий
Булку Дай
• 01 июля 2025
Почитала в гуглі, що деякі відчувають, що навіть заважає близькості. От і стало цікаво у кого як
ЯсноВидящая• 01 июля 2025
С каждой подобной темой я все больше и больше начинаю ненавидеть мужиков
ЯсноВидящая• 01 июля 2025
Ответ дляБулку Дай
Не кажіть йому про це.
Так, як не кажете, що приймаєте щось при місячних болях.
Ваша прЭлесть• 01 июля 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Не кажіть йому про це.
А для вас норма життя в брехні? Мені дійсно стало цікаво
Раздражевская• 01 июля 2025
Уже не 90е, чтобы были подобные стигматизации, антидепрессанты = псих.
Сейчас половина людей на них сидит периодически и не скрывают.
ЯсноВидящая• 01 июля 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
А ви чоловіку при кожну пігулку, яку приймаєте, розповідаєте?
У мене багато всього - різні БАДи для травлення, правильного стулу тощо. Я не повинна про все це докладати.
А ще я приймаю гліцин для сну і мелатонін, інколи Біфрен курсом чи Адаптол. Хоч і без рецепту, але сенс такий же, як і антидепресантів. Також не маю про це розказувати. Просто не бачу сенсу. Якщо запитає, то скажу. Не соромлюся, але і не роблю із цього подію.
Але я розумію причину, чому автор питає, бо в нашому суспільстві досі стигматизують депресію чи інші розлади.
ФФФФристайла• 01 июля 2025
🙄 чоловік приймає саротен (амітриптилін), кветирон 200мг (кветиапин), есциталопрам, ерідон (рисперидон), прегабалін....шо я йому кажу і як реагую? Так, він психічно хворий, з вираженим тривалим тривожно-депрессивним розладом й фармакорезистентністтю, і єдине питання в мене, і те не до нього: якого біса він придатний до служби. На обліку в психлікарні з 2015року, до життя з ним пристосувалась давно, до 2022 ми більш-менш рівненько тримались, а потім ’понєслась’ по новій 😥 підтримую, не кину. Але я й не чоловік, фіг зна як вони б відносились до такого стану у жінки.
Ваша прЭлесть• 01 июля 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Відповім на останню частину вашої промови. Пояснювати першу нема сенсу, не витрачатиму наш загальний з вами час. Отже: навіщо ви мені пишите про суспільство, якщо автор чітко запитала про чоловіка?
InSSolence• 01 июля 2025
а почему должен? я про все болячки спокойно рассказываю, я не из тех людей, кто боится перестать быть объектом сексуальным для мужика
Сірничок• 01 июля 2025
хм, я даже не спрашивала мнения мужа, когда мне назначили. это лечение. меня в данном вопросе интересует только мнение врача. но мы оба серьезно относимся к здоровью.
Бабулька• 01 июля 2025
Планировал забрать у меня ребенка и отправить в психушку. Когда врачи сказали не возьмут потому , что нет необходимости сильно расстроился.
На циголках• 01 июля 2025
Шкода, що у жінок виникають такі питання. Якщо немає підтримки від самої близької людини, то дуже прикро.
Звичайно, мій чоловік знає про мої проблеми зі здоров´ям. Як і я про його.
Він бачив, як мені важко було справлятись з депресією. Терпляче підтримував, зрадів, коли я наважилась піти до лікаря. І зараз, коли я другий рік приймаю АД, ми обоє видохнули нарешті.
База_птеродактилей• 01 июля 2025
Абсолютно нормально, муж поддержал. У меня навязчивые суицидальные мысли были, мысли о причинении вреда детям, я не могла нормально спать и есть. И мысли эти выключить не могла. На антидепрессантах за две недели стала нормально себя чувствовать, вообще без суицидального фона. Конечно, муж рад, что мне лучше.