Булку Дай• 01 июля в 19:52
Як реагували ваші чоловіки на те, що вам призначили антидепресанти?
Можливо казали що ви психічно хворі? Чи ще щось? Цікаво послухати.
А я с Рио-де-Житомира!• 01 июля в 19:53
Ничего не говорил, но сейчас говорит шуруй к психиатру за таблетками, реально стала очень нервной но и пережила очень многое что сказалось
сладкий_ноябрь• 01 июля в 19:56
Якщо чоловік не є твоєю підтримкою, то навіщо він взагалі потрібен?
Сокодавка ще та• 01 июля в 19:56
казав що треба щось приймати ))) послухала і приймаю ,тепер каже кидай ,бо то характер виявляється такий
Булку Дай
• 01 июля в 19:56
Почитала в гуглі, що деякі відчувають, що навіть заважає близькості. От і стало цікаво у кого як
ЯсноВидящая• 01 июля в 20:02
С каждой подобной темой я все больше и больше начинаю ненавидеть мужиков
ЯсноВидящая• 01 июля в 20:03
Ответ дляБулку Дай
Не кажіть йому про це.
Так, як не кажете, що приймаєте щось при місячних болях.
Ваша прЭлесть• 01 июля в 20:07
Ответ дляЯсноВидящая
Не кажіть йому про це.
А для вас норма життя в брехні? Мені дійсно стало цікаво
Раздражевская• 01 июля в 20:09
Уже не 90е, чтобы были подобные стигматизации, антидепрессанты = псих.
Сейчас половина людей на них сидит периодически и не скрывают.
ЯсноВидящая• 01 июля в 20:10
Ответ дляВаша прЭлесть
А ви чоловіку при кожну пігулку, яку приймаєте, розповідаєте?
У мене багато всього - різні БАДи для травлення, правильного стулу тощо. Я не повинна про все це докладати.
А ще я приймаю гліцин для сну і мелатонін, інколи Біфрен курсом чи Адаптол. Хоч і без рецепту, але сенс такий же, як і антидепресантів. Також не маю про це розказувати. Просто не бачу сенсу. Якщо запитає, то скажу. Не соромлюся, але і не роблю із цього подію.
Але я розумію причину, чому автор питає, бо в нашому суспільстві досі стигматизують депресію чи інші розлади.
ФФФФристайла• 01 июля в 20:13
🙄 чоловік приймає саротен (амітриптилін), кветирон 200мг (кветиапин), есциталопрам, ерідон (рисперидон), прегабалін....шо я йому кажу і як реагую? Так, він психічно хворий, з вираженим тривалим тривожно-депрессивним розладом й фармакорезистентністтю, і єдине питання в мене, і те не до нього: якого біса він придатний до служби. На обліку в психлікарні з 2015року, до життя з ним пристосувалась давно, до 2022 ми більш-менш рівненько тримались, а потім ’понєслась’ по новій 😥 підтримую, не кину. Але я й не чоловік, фіг зна як вони б відносились до такого стану у жінки.
Ваша прЭлесть• 01 июля в 20:13
Ответ дляЯсноВидящая
Відповім на останню частину вашої промови. Пояснювати першу нема сенсу, не витрачатиму наш загальний з вами час. Отже: навіщо ви мені пишите про суспільство, якщо автор чітко запитала про чоловіка?
InSSolence• 01 июля в 20:14
а почему должен? я про все болячки спокойно рассказываю, я не из тех людей, кто боится перестать быть объектом сексуальным для мужика
Сірничок• 01 июля в 21:03
хм, я даже не спрашивала мнения мужа, когда мне назначили. это лечение. меня в данном вопросе интересует только мнение врача. но мы оба серьезно относимся к здоровью.
Бабулька• 01 июля в 21:14
Планировал забрать у меня ребенка и отправить в психушку. Когда врачи сказали не возьмут потому , что нет необходимости сильно расстроился.
На циголках• 01 июля в 21:19
Шкода, що у жінок виникають такі питання. Якщо немає підтримки від самої близької людини, то дуже прикро.
Звичайно, мій чоловік знає про мої проблеми зі здоров´ям. Як і я про його.
Він бачив, як мені важко було справлятись з депресією. Терпляче підтримував, зрадів, коли я наважилась піти до лікаря. І зараз, коли я другий рік приймаю АД, ми обоє видохнули нарешті.
База_птеродактилей• 01 июля в 23:32
Абсолютно нормально, муж поддержал. У меня навязчивые суицидальные мысли были, мысли о причинении вреда детям, я не могла нормально спать и есть. И мысли эти выключить не могла. На антидепрессантах за две недели стала нормально себя чувствовать, вообще без суицидального фона. Конечно, муж рад, что мне лучше.