МастерЮля• 01 июля в 21:33
Щоб не з´являлись нові бородавки що робити?
Знаю що це вірус по типу герпеса.
Дитині вивели велику подошвенну, навколо появляються нові як насіння сходять. Він вже у відчаї. Відмовляється ходить в басейн ( скоріше за все там підчепив ту першу).
Виводить азотом те ще задоволення. І не за один раз. Вже мовчу, що дорого.
Але дитину шкода.
Знаю, питання до імунітету. Так а чим його піднять?!
Десь тут зустрічала, що протефлазид призначають. Нам лікар нічого такого не сказала. Думаю і не в їхніх інтересах таке казати, бо мол приходьте і ми за гртші всі удалим. Так вони не закінчуються.
Тут в стврих темах знайшла препарат порадили веррукутан. Малесенькі від нього дійсно швидко сохнуть, але тут же вилазять нові поруч. Якийсь безкінечний процес. Тільки за цей тиждень вилізло нових штук 7. Пару днів мажу і вони стають білі з чорною цяткою і відходять зі шкірою. Але ж нові і нові появляються.
Як це зупинить? Що пропить дитині?
Комплексні вітаміни п´є, вітамін Д тоже.
Сказав в басейн більш не піду
Але дитину шкода.
Як це зупинить? Що пропить дитині?
Сказав в басейн більш не піду
Дай подивлюся• 01 июля в 21:47
Сыну выводила как раз верокутаном, отличный, было 2 или 3 крупные, сошли и уже года три не появляются, хотя не скажу, что иммунитет хороший
МастерЮля
• 01 июля в 21:52
Ответ дляДай подивлюся
Дякую за ваш досвід.
Певно, треба шукати ще якогось лікаря
Шлях до зірок• 01 июля в 21:58
Ответ дляМастерЮля
Дякую за ваш досвід.
Певно, треба шукати ще якогось лікаря
В онкодиспансерах удаляют бесплатно, записываетесь к онкологу-маммологу (он, как правило, всегда и онкодерматолог). Показываете проблему, он направляет в соседний кабинет на удаление, или азот или радиоволны. Дает рекомендации по дальнейшему лечению. Все бесплатно.
Фрекен бок• 01 июля в 21:59
Ферезол. И да, он босиком там не ходит? Обязательно ходить в тапках...там не только бородавку подцепить, но и грибок легко.
Азот не помагал а ещё больше было
Смурфетта• 01 июля в 22:09
Верукутан, там нюансы. Сделать ванночку для ног, пемзой счистить остатки верукутана и чешуйки, просушить и нанести верукутан. И так каждый вечер. Носки гладить утюгом пока не сойдет все. Просто терпение и все пройдет!
МастерЮля
• 01 июля в 23:43
Ответ дляШлях до зірок
Це десь в Київ треба їхати. Наразі з малою дитиною на руках ще я не покатаюсь
МастерЮля
• 01 июля в 23:45
Ответ дляСмурфетта
Дякую, все так і робимо. Правда носки не гладимо.
Воно то сходить. Але ж нові вилазять і це мене турбує дуже
Смурфетта• 02 июля в 11:18
Ответ дляМастерЮля
Воно просто довго. В якийсь момент перестануть зʼявлятися. Плюс можна дати вітамін d3, декрістол, мені казали що теж дуже впливає на імунітет. Якщо днями вдома, то його не вистачає і літом. Ще можна з кишківником, енткрожерміна по флакончіку в день.