Криниця щастя• 01 июля в 22:53

Дитина 6 років, не випало жодного зуба

Дівчата,чи це нормально?
У стоматолога були десь пару місяців назад,все в порядку ,але чомусь саме за це я не спитала....
Чи варто хвилюватися?
Локшина на вухах• 01 июля в 22:54
Не варто хвилюватись якщо лікар каже, що все ок.
У сина перший зуб виліз в 11 місяців.
Відповідно у нього пізніше пішла зміна зубів₽
автор Криниця щастя • 01 июля в 22:56
Ответ дляЛокшина на вухах
У сина перший зуб виліз в 11 місяців.
Маю на увазі ,що все ок ,не потребує лікування і тд
А от чи нормально це ,я не записала
Допоможіть знайти• 01 июля в 22:58
Ответ дляКриниця щастя
А от чи нормально це ,я не записала
Сделайте панорамный снимок, может быть постоянные зубы еще только на подходе и просто еще рано молочным выпадать. Но может быть адентия, поэтому лучше сделать снимок.
сладкий_ноябрь• 01 июля в 22:59
Чому ви панікуйте?
Молочні зуби можуть не змінюватися навіть до 8 років взагалі і це є нормою
So_so• 01 июля в 23:00
Думаю, да.
автор Криниця щастя • 01 июля в 23:03
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому ви панікуйте?
Та я ще не панікую, просто сьогодні дивилася випускний альбом і звернула увагу,що мій з зубами,а всі вже без одного -двох
От і задумалася
автор Криниця щастя • 01 июля в 23:03
Ответ дляДопоможіть знайти
Дякую
ПоЗиТиВнАя• 01 июля в 23:05
У доньки перший зуб випав в 7 років. Але й перший виліз в 11 місяців
автор Криниця щастя • 01 июля в 23:22
Ответ дляПоЗиТиВнАя
В мого перший в 6 місяців
Одна_на_всей_планете• 01 июля в 23:24
Скоро все выпадут
Стопясят раз обсуждала• 02 июля в 00:16
Радійте насправді) якщо рано випадають та рано ростуть їм часто місця не вистачає, тоді пластинки, брекети і тп. І в мене, і в сина капець як рано випали, це проблема (
Я матуся, мені можно• 02 июля в 02:02
У моей в 7 начали выпадать, сейчас месяц до 8 лет нет уже 7 зубов, при этом 5 уже выросло коренных. В 10 мес первый зуб был, в год было 6 зубов, они лезли один за другим, и сейчас выпадают так же само)