Пустощі-веселощі• 02 июля 2025

Сделать заказ с сайта Chanel

Смотрю парфюм
Выгоднее намного взять с сайта и плюс я буду уверенная в качестве
Цена будет та же что и на сайте или еще какие-то налоги/пошлины?
У кого есть опыт заказа косметики или духов?
Бочка порохУ• 02 июля 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
А Вас не дивує, що в броці дешевше, ніж на оф.сайті Шанель? То так, для роздумів.
В Сефоре тоже бывают скидки на Шанель и Диор
Шкала Радощів• 02 июля 2025
Ответ дляБочка порохУ
Я заказываю с оф. Сайта, там никогда не бывает скидок
я тоже заказываю с оф сайта, скидок там не бывает, но всегда есть пару мини подарочков. типа пробник парфюма, крема и тд.
автор Пустощі-веселощі • 02 июля 2025
Ответ дляТантрический кекс
Це ціна для європейців, з їхніми високими зарплатами в євро. Для України це на останні гроші, отак без знижки, з митом. Навіщо показувати з себе того, ким не є... В нас прийнято чекати знижки, безкоштовну доставку. Інакше ці парфуми будуть як експонат😄
В нас прийнято купувати дешевий сир, але всі знають який це сир
Я б не хотіла попадати на якусь паль ( а таке у нас дуже можливо) за +- такі ж кошти, може трохи зі знижкой
Мені того флакону на 3-4 роки вистачить
Бочка порохУ• 02 июля 2025
Ответ дляШкала Радощів
Да) даже при минимальном заказе) и доставка бесплатная
Тантрический кекс• 02 июля 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
Мені того флакону на 3-4 роки вистачить
Я купила в АТБ акційний сир, чудовий. Також чекаю акцій на інші товари і тоді купую. Зекономив, значить заробив.
Одна справа, коли ти купив в конкретному магазині фейк, то туди вже йти не хочеш. А отак просто підозрювати відомий магазин, ну це смішно. Якщо б там були суцільні фейки, то це було б у всіх медіях.
автор Пустощі-веселощі • 02 июля 2025
Ответ дляТантрический кекс
На жаль ні
Мені попадалась пальонка у мейку
Ви навіть не уявляєте скільки усього підробляють
От умовна купила одні і ті самі пігулки у різному дозуванні , і одні діють як треба, а інші ні. Якось це перевірити складно, але відчуття і розуміння що відбувається є
І такого може бути багато
Айболитная• 02 июля 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
На жаль ні
Мені попадалась пальонка у мейку
І такого може бути багато
Так, погоджуюсь
У мене таке і з цитромоном навіть було і з більш дорожчими на жаль
В нашій країні все можливо
Пирожкиня• 02 июля 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
Мені того флакону на 3-4 роки вистачить
вы что-то перемудриваете
не стоят ваши надуманные риски тех денег и дополнительной возни
купите в броке и пользуйтесь с удовольствием
вопрос: какие духи произвели на вас такое впечатление?
Угадайс• 02 июля 2025
я работаю в Ulta, это по типу Сефоры, у меня 25% дисконт как сотрудника. У нас только оригиналы, разумеется, как и в Сефоре. Какой вы аромат хотите?
Просто звязда• 02 июля 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
Первый раз такое
Уж очень понравились
Заказала отливант пол года назад, все надышаться не могу
Решила сделать себе подарок
Но они не летние, в холод хорошо, с холода в помещении, там много деревяшек)
Ооооо,це мої улюблені.
Єдині парфуми від Chanel,які можу носити.
Восени,вони найпрекрасніші.
Просто звязда• 02 июля 2025
Ответ дляТантрический кекс
Взагалі не дивує.
Мене дивує і я хіхікаю коли читаю , що люди підозрюють, що в них фейк, що нестійкі. Таким дійсно треба з офіційного сайту купувати і їм голову морочити.
Ви не читали теми,навіть тут про паль з брокарду?
Тантрический кекс• 02 июля 2025
Ответ дляПросто звязда
Я там купую і офлайн, і онлайн. Задоволена, тішуся. Просто є люди, яким постійно щось не те.
Просто звязда• 02 июля 2025
Ответ дляТантрический кекс
При чому тут постійно?
Є випадки,що дійсно попри оригінал,тулять паль.
Все возможно• 02 июля 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Теж постійно думаю, як так може бути. І не знахожу пояснення, крім ... бодяжат . Колись ще в 90 роки була ’розливайка’ у Броварах .
Тантрический кекс• 02 июля 2025
Ответ дляПросто звязда
При чому тут постійно?
Ті випадки не доведені, одна баба говорила називається. Якщо дійсно щось є, додана доказова інформація, то Брокард завжди пропонує повернути їм, вони розглянуть звернення, я читала в коментарях.
І про Chanel ніколи нічого не читала, ми ж говоримо насамперед про цей бренд.
Тантрический кекс• 02 июля 2025
Ответ дляПросто звязда
При чому тут постійно?
Постійно, от приклад. Вже в офіційному магазині купила, но є сумніви
😆
І так буде завжди, такий тип людей, постійно підозри у всьому.
Тантрический кекс• 02 июля 2025
Ответ дляВсе возможно
Пояснення треба шукати не в собі, а в інтернеті.