Червона калина• 02 июля в 09:33
Заочний пед коледж
Порадьте, будь ласка. Працює нянею колега, молода дівчина, ВПО. В київських коледжах дуже дороге навчання, треба щось до 15 тис на рік на спеціальність " дошкільне виховання" Дякую.
Весёлая морковка• 02 июля в 09:36
Ответ дляВодійка хімарса
У неї вже є освіта і вона не може поступати на бюджет?
Так вона і не хоче на бюджет
Водійка хімарса• 02 июля в 09:39
Червона калина
• 02 июля в 10:08
Ответ дляВодійка хімарса
Заочно можна і бюджет знайти не в Києві, а в Києві заочне на базі повної сер.освіти лише таке
Дякую
Червона калина
• 02 июля в 10:09
Ответ дляВесёлая морковка
Так вона і не хоче на бюджет
За бюджет навіть не думала, дякую за ідею
Живчик-счастливчик• 02 июля в 11:32
В Дніпрі пед очно безкоштовно по ЗНО, там завжди недобор. Заочно 9000+ на рік. Дніпровський фаховий педагогічний коледж
Червона калина
• 02 июля в 21:35
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Дякую