Зрадорозганячка• 02 июля 2025
Що це за метод миття рук насухо? Бачу в туалеті: спочатку бризнула мило, потерла
,а тоді змиває. Як то насухо можна мити... Вони що і на сухе волосся відразу шампунь накладають, і на сухе тіло відразу гель лиють. Що це за ноу-хау... Хто таке миття придумав
Прокачую сідниці• 02 июля 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Хотілося б підказати, бо людина сама собі шкодить. Бактерії, бруд взагалі не змиваються з таким миттям.
Дві секунди щось потер, секунду змив.
Но мені одна сказала, що я довго руки мию, тому і мене вчать)
Я ж їх намочую, тру 30 секунд, змиваю 15 секунд десь.
Дві секунди щось потер, секунду змив.
А ви завжди дотримуєтеся всіх інструкцій? А чи правильно ви підтераєтеся? Перевірте!
Тоска в носках• 02 июля 2025
автор, мне тоже стало интересно, почему люди так моют руки, мое предположение, так делают люди с ОКР, чтобы лишний раз ни к чему не притрагиваться, ну или думают, что так они тщательнее вымоют руки...люди отпишитесь, кто так моет, причина?
Муууумие• 02 июля 2025
Автор, аж жаль вас. Рідке мило і мило-піну якраз придумали для того, щоб економити ресурси планети, ваш час і полегшувати вам життя. Ви берете рідке мило (воно вже й так розведене водою) чи мило-піну і намилюєте руки, потім включаєте кран і змиваєте. Таким чином даремно вода не тече і даремно двічі не вмикається водонагрівач. Тепер нема того совка, що треба спочатку руки і мило намочити, щоб мило розмилилося і якось можна було помити руки.
Тоска в носках• 02 июля 2025
Ответ дляМуууумие
я не думаю, что кто так моет руки, думает в этот момент о планете....
ДА да да• 02 июля 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Ну спочатку їх потрібно змочити водою, так я вважаю. Вода ж і полегшує тертя, а так вони труть, докладаючи великих зусиль, гель насухо майже не треться. Тому я і зауважила.
Вважайте далі.
Я бризкаю мило в суху долоню. І тоді вже долоні під воду, і мию руки.
І якось мені ваша суб´єктивна думка не цікава
Кіма кепка• 02 июля 2025
хай хочь так миють, бо багато хто з горшка вийшов та повз умивальника. я таке в своєму бізнес центрі спострерігаю((((
Н@Диете• 02 июля 2025
Ответ дляА поговорить?
О, я так делаю дома
И я.под водой оно все равно вспенится
Просто болталка• 02 июля 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
В своїх знаннях я впевнена)
Але чому дорослі люди так миють руки, і то брудні, я і будівельників бачила,руки чорні, а він тре насухо...
Що ви робите в чоловічих туалетах?
Просто болталка• 02 июля 2025
Ответ дляПрипоРошенная
А представьте, сколько ещё чудных наблюдений скрыто от ваших глаз, пока дамы сидят в закрытых кабинках. Это ж, что они там могут делать?
І не тільки дами, вона і за чоловіками приглядає
Рву и мечу• 02 июля 2025
Ответ дляПрипоРошенная
А вдруг они попу вытирают ДО, а не ПОСЛЕ? Автор, проведите расследование и доложите результаты.
Зрадорозганячка
• 02 июля 2025
Ответ дляТоска в носках
Та де вони відпишуться... Включили агресора і на питання відповідають брєдом.
І ще мене намагаються виставити ненормальною. Ну на посуд жирний налий гель і три сухою губкою. Що, добре помиється...
Хоча, ще крім збереження планети, можливо вони дуже економлять, так привикли вдома. Напевно батьки постійно казали, напір зменши, кран закрий, тому такі наслідки. Вже дійшло до абсурду миття рук.
Зрадорозганячка
• 02 июля 2025
Ответ дляМуууумие
Це в совку якраз економили .
А чому важ метод застосовується тільки для рук, а волосся, а тіло, а обличчя? Вперед! Понюхаєте себе там, сям, сверблячку дістанете, прищі, от і переконаєтеся, що цей метод жахливий.
Зрадорозганячка
• 02 июля 2025
Ответ дляДА да да
Вважайте далі.
Чому б бризкати всюди так: на обличчя, на тіло, на волосся.
Зрадорозганячка
• 02 июля 2025
Ответ дляТуся муся
Вже запитали автора,а якою рукою люди дупи підтирають?
А до чого це? Якщо немає відповіді, краще промовчати.
І дупу підтер, треба і руки добре вимити!
Зрадорозганячка
• 02 июля 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Удалено администрацией...
Зрадорозганячка
• 02 июля 2025
Ответ дляКіма кепка
Ну погоджуюся, краще вже так)
ДА да да• 02 июля 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Бризкайте собі як хочете.
Це ваш особистий вибір.
Зрадорозганячка
• 02 июля 2025
Ответ дляДА да да
Бризкайте собі як хочете.
Це ваш особистий вибір.
Та який це вибір, є правила миття рук, чистки зубів... Навіть як дупу витирати правильно є, тут мені про це пишуть. І все обґрунтовано. А ваш метод необґрунтований, дивний, неправильний. І не треба доводити, що це так має бути. Краще поясніть, чому миєте неправильно.
ДА да да• 02 июля 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
З якого доброго дива я маю вам щось пояснювати?
Я маю повне право робити так, як мені зруяно, поки мої дії не порушують конституцію України чи кримінальний кодекс.
Дайте, будь ласка, посилання на статті які я порушила.
Зрадорозганячка
• 02 июля 2025
Ответ дляДА да да
Ойойой. Ну тоді чого заходити в цю тему!
Туся муся• 02 июля 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
А нащо ви її створили і всіх питаєте чого приперлися?
Зрадорозганячка
• 02 июля 2025
Ответ дляТуся муся
По темі пишіть, відхилилися або переплутали.
Туся муся• 02 июля 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
По темі в мене тепер фобія жіночки, яка спостерігає за гігієнічними процедурами в громадських вбиральнях.
А поговорить?• 02 июля 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Продам мопед
ДА да да• 02 июля 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
А чом би і ні .
Маю думку, маю право її висловити.
Чи ви прийшли за схваленням?)
Ну то вам точно не сюди.
Маю думку, маю право її висловити.
Чи ви прийшли за схваленням?)
Ну то вам точно не сюди.