Бжоли-бандерівці• 02 июля в 19:16
БЛВ-прикорм чи вартує зусиль?
Мами, хто починав прикорм одразу з шматочків, чи справді діти навчилися швидко їсти самостійно? Коли перестали розкидувати їжу? Вже два тижні готую сину ті шматки, стараюсь формувати тарілку здорового харчування, а виглядає ніби він нічого не ковтає, ну понесе до рота, порозмазує, повикидає на підлогу та й по всьому. Тупо перевожу продукти. Пробували пюре, то він лізе в тарілку руками і навіть з ложки знімає пюре руками і несе так до рота. Тому спробували шматками. Але здається, що пюре більше ковтає. Не розумію чи продовжувати блв, чи перевести на пюре і годувати ложкою. Хоч срачу буде менше
Гарантую неперелевки• 02 июля в 20:38
Ответ дляБжоли-бандерівці
От і я про що, це жесть просто. І це лише один прийом їжі поки, поки дитину вимиєш, потім стілець, кухню. Я б краще в цей час з ним погралась
От і не заморочуйтесь.
Цвірінь• 02 июля в 21:07
Я практикувала) це супер класно. Не треба заморочуватись з готуваннЯм окремо.
Але брудно.
Але це і розвиток для дитини багато в чому - спектр сенсорних відчуттів, .їсти навчився ложкою мабуть в рік, коротше прикольно. Зараз ті відосіки переглядаю з великим задоволенням
Але брудно.
Цвірінь• 02 июля в 21:09
І до речі - дитина в результаті їсть практично все. Бо я давала до року пробувати всі продукти, а йому було цікаво. Апетит в результаті супер, любить оливки, мідії, креветки, майже всі овочі і тд
кнопкодав• 03 июля в 05:44
Я планую звичайний прикорм. Пюре з ложки з моїх рук. Старшу дитину так годувала, їв сам чудово не пам´ятаю з якого віку, але рано почав. Тут ще від дитини залежить. Він в мене любить поїсти. Якщо їсть дитина погано, то ніякий блв не допоможе. А морока ще та.
dahashutka19• 03 июля в 09:21
Ответ дляПургену мне
Пока у ребенка нет жевательных зубов, пищу кусками не дают. Точка!
Что вам мешает начать прикорм с 6 месяцев, гуглите таблицу ввода прикорма, там все расписано. Сначала все на блендер, ближе к году мять вилкой.
Бред . Дети деснами жуют прекрасно