Сон і дрімота• Изменено 25 июня в 14:52

Їжа

Розкажіть як у вас з їжею на сім´ю.
Мама і двоє дітей школярів. Старша підліток, здавалась би має змітати все що можна з´їсти, а - ні. Готую вечерю, попередньо запитавши хто що бажає, в результаті одна вхопила кілька полуниць і вже наїлась, другий з´їв макарони, м´ясо лишив в тарілці. Добре, не хочуть, то я не змушую, тільки куди мені дівати ту вечерю, якщо завтра її ніхто не їстиме?
Я постійно доїдаю вчорашнє.
Розкажіть як у вас.
Альдебаран• 25 июня в 14:54
Не готую щодня. Їдять поки не доїдять
Яйцеголовая• 25 июня в 14:55
Я не з такої сім´ї, я з обжерливої. У мене в родині ніхто харчами не перебирає, скільки зготую, стільки і з´їдять, що зготую, те і з´їдять.
Астановитесь• 25 июня в 14:55
Готовлю только то что точно едят.
Сумчатая кошка• 25 июня в 14:55
Готую одну страву для всіх, намагаюсь відповідати вподобанням.
Плюс в холодильнику завжди є сливочний сир, авокадо, якась ковбаса, фрукти, овочі.
Хто що хоче те і їсть
Бутербродница• 25 июня в 14:55
У нас всі їдять вчорашнє і раденькі. Не готуйте нового, будуть їсти вчорашнє. Змусьте підлітка готувати.
Булку Дай• 25 июня в 14:56
у мене диктатура, що приготувала те і їдять всі, хто не хоче вперед готувати самому, щось поки ніхто не кинувся ще варити собі сам. Тому так.
автор Сон і дрімота • 25 июня в 14:58
Ответ дляЯйцеголовая
В мене старша ніколи апетиту не мала, та і я така була. Молодший гарно їв завжди, а зараз обоє перебирають. Від салатів відмовились зовсім, запечені овочі навіть не показуй. Каші і м´ясо ще якось їдять, супи - не вгадаєш, то згодні їсти, то не хочуть.
Я би рада була не готувати.
Булку Дай• 25 июня в 14:58
і взагалі, мою доньку як послухати то нормальної їжі в нас вдома немає, питаю що таке нормальна їжа, каже ну суші, ааа кажу ну ясно.
Королева спама• 25 июня в 15:01
Ответ дляБулку Дай
ааа, ну ясно.
моя тоже так говорила, вот уже третий год в общаге, то домой с чемоданом едет, домашней еды натарить- берет все! И нахваливает...
автор Сон і дрімота • 25 июня в 15:01
Ответ дляСумчатая кошка
Хто що хоче те і їсть
Вранці сиром снідали.
На днях засолила рибу, то вони по одному разу її їли, тепер або морозити, або самій додати, щоб не пропала.
В холодильнику завжди є щось, тільки туди не дуже заглядають (
Сумчатая кошка• 25 июня в 15:02
Ответ дляСон і дрімота
Вранці сиром снідали.
Значить не голодні
Пасти Ла• 25 июня в 15:03
Ответ дляСон і дрімота
Вранці сиром снідали.
Ну и что?
Значит не голодные.
Готовьте меньше. Или вообще не готовьте. Полуфабрикаты из морозильника пусть сами готовят, если есть захотят
Бджолина королева• 25 июня в 15:03
Мои всеядные и с аппетитом, дочь-подросток ест, как напахавшийся мужчина. Готовлю много в итоге.
автор Сон і дрімота • 25 июня в 15:04
Ответ дляБулку Дай
В нас теж нема нормальної, тільки їм і суші вже не їжа.
Якби період такий, то я б ще перечекала, так ні - третій рік. Соромно сказати, я омлет позавчорашній їла, бо набридло викидати готову їжу
Качка в тапцях• 25 июня в 15:05
не питайте, просто готуйте . проблема вирішена
Забобонний фрукт• 25 июня в 15:07
Приловчилась до смаків дітей..молодша вередує більше.
автор Сон і дрімота • 25 июня в 15:07
Ответ дляПасти Ла
Ну и что?
Значит не голодные.
Морозилка вже не зачиняється)) там і булки для бургерів, і пельмені, і навіть плов колись закинула, бо смачний був, шкода викинути, піцца.
Сьогодні не готую, будуть вечеряти бананами в полуницею.
Завтра не
Регионщица• 25 июня в 15:08
Ответ дляСон і дрімота
Я би рада була не готувати.
Вы слишком много перед ними пляшете. Приготовили , сели поели. Не поели, из проблемы. Убрали. Никаких перекусов и пищевого мусора в квартире.
автор Сон і дрімота • 25 июня в 15:08
Ответ дляБджолина королева
Чекаю коли дочка почне їсти як зазвичай підлітки, зараз їй 15
Пасти Ла• 25 июня в 15:08
Ответ дляСон і дрімота
Завтра не
Так в чем ваша проблема? Нечем заняться? Или ещё какая-то есть?
автор Сон і дрімота • 25 июня в 15:09
Ответ дляКачка в тапцях
Ви хотіли сказати ’не готуйте’?
Булку Дай• 25 июня в 15:09
Ответ дляСон і дрімота
ото приготували і нехай, не хочуть їсти - вільні. Хай голодують. Діти з жиру вже бісяться, у мене в дитинстві хліб в цукром був десерт, а тут їм бачите все не таке.
автор Сон і дрімота • 25 июня в 15:10
Ответ дляРегионщица
От так і роблю, зараз виникло питання, куди дівати те що приготувала.
Забобонний фрукт• 25 июня в 15:10
Ответ дляСон і дрімота
Завтра не
Зробіть перерву! Хай запаси з´їдають.
Регионщица• 25 июня в 15:11
Ответ дляСон і дрімота
Готовить меньше. Намного меньше.
автор Сон і дрімота • 25 июня в 15:11
Ответ дляПасти Ла
Не можу ж я їх годувати самими фруктами
Забобонний фрукт• 25 июня в 15:12
Ответ дляСон і дрімота
Я виношу під будинок- там є місце де усі лишають їжу.
Пасти Ла• 25 июня в 15:13
Ответ дляСон і дрімота
Не можу ж я їх годувати самими фруктами
Вы - украиноязычная версия Тани?
Качка в тапцях• 25 июня в 15:16
Ответ дляСон і дрімота
Ви хотіли сказати ’не готуйте’?
ні, я хотіла сказати. ГОтуйте. не з’їли зранку, то буде обід з цього. в обід не поїли - значить вечеря.
не хочуть взагалі - демонстративно викидаю в смітник.
на цьому ’занавіс’. більше нічого не роблю.

один раз так було - на цьому ’крутіння носом’ закінчилось. всі їдять що є. і вчасно. сніданок-обід- вечеря. ніхто нічого не вибирає.
мені треба нагодувати щоденно 4
Кундалина• 25 июня в 15:17
никого ничего не спрашиваю
приготовила значит едим это
не доели сегодня - завтра будут это же
я не повар и не прислуга