Забобонний фрукт• 02 июля в 21:33

Біль в сідниці, судоми

З´явилась після останніх безсонних ночей - сидимо на табуретках в коридорі під час тривог. Сидіти багато часу боляче, але ж не вперше. Але після останнього сидіння з´явився біль в сідниці, віддає в поперек і низ живота, судома в сідниці і нозі. Спочатку думала, що нирка - мала проблему півроку тому після одних таблеток. Але нирка боліла при ході. А цей біль при ході навпаки проходить. Боляче сидіти і лежати. Ходити нормально. Можливо хтось мав подібну проблему? Що це може бути?
Плету интриги• 02 июля в 21:36
Це остеохондроз в попереку
Бабця в мештах• 02 июля в 21:37
Спробуйте попити магній антисудоми. І розтяжка зранку, тільки без різких рухів
Плету интриги• 02 июля в 21:37
В мене було так при загостренні остреоходрозу, маю грижу в пояснтчно-крестцовому відділі хребта. Невролог призначав лікування.
автор Забобонний фрукт • 02 июля в 21:38
Ответ дляПлету интриги
Це остеохондроз в попереку
Дякую! Це до травматолога потрібно просити направлення?
Плету интриги• 02 июля в 21:39
Ответ дляБабця в мештах
Навіщо? У людини біль віддає в живіт і в поперек, це зажаті в хребті нерви запалені
автор Забобонний фрукт • 02 июля в 21:39
Ответ дляБабця в мештах
Дякую! Без різких рухів, на жаль, ніяк (
Бабця в мештах• 02 июля в 21:39
Ответ дляПлету интриги
Як скажете.
Плету интриги• 02 июля в 21:40
Ответ дляЗабобонний фрукт
До невролога. Почніть поки пити вітаміни групи В, їх все одно призначать.
автор Забобонний фрукт • 02 июля в 21:40
Ответ дляПлету интриги
Зрозуміла. Дякую!
Щастя-здоровля• 02 июля в 21:43
Ответ дляЗабобонний фрукт
От остеохондроза до грыжи может быть.Невролог,хирург
Завжди недо...• 02 июля в 21:53
Защемление нерва. Проходит долго. В среднем месяц. Идите к невропатологу пусть назначит уколы, можете сами купить в аптеке если есть кому колоть. Воспаление пройдёт быстрее. Главное в это время ничего тяжёлого не поднимать