Не любовница• 03 июля 2025
Глупый вопрос про стеклянные банки
Только не смейтесь, пожалуйста) В общем, такой вопрос: можно ли отправить пустые стеклянные банки по почте? Если да, то какой лучше, укрпочтой или новой почтой?
Слоник-тоник• 03 июля 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
Ні! Мені раз приїхали парфуми на подив цілі. Були упаковані в коробку+пупирку+папір+ картона коробка.
При отриманні коробка була майже круглої форми, наче нею грали в футбол.
Так це не бите, а розчавлене.
Я товар через Нову пошту отримую і отримую деформовані або подавлені коробки регулярно.
Не робить висновки по окремим випадкам. Всі пошти доставляють більш менш однаково, бо там працює скоріш людський фактор, ніж система.
P.S.
Деформувати маленьку коробочку на Укрпочті простіше, бо вони використовують мешки, а Нова пошта бокси.
P.S.S.
Те що парфюм приїхали цілі - доказ моєї тези про важливість правильного пакування. Прим´ятий кут не повинен приводити по пошкодження вмісту посилки.
P.S.
P.S.S.