Аль де Барановна• Изменено 03 июля 2025
Запросили на др на дачу, приїхали
Пройшло 2 години, вже солодке подають, мадам знала, що я не п´ю нічого крім білого сухого вина, не купила, пью пиво, наступного разу куплю вино і з подарункових грошей заберу, чоловік в шоці, його друзі, 50 років дружать, я типу 20, смішно
Аль де Барановна
• 03 июля 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Автор, може ви їм набридли своїми фокусами. Тому на вас вже і увагу не звертають.
Точно
Аль де Барановна
• 03 июля 2025
Ответ дляМамкиня доця
Тобто, маючи власну домівку за 800 метрів вони ночують у вас? Ріали?
Ну і хочете випити - сходіть додому, візьміть вина та пийте .
Із стар посту думала ви там десятки км їхали. А тут - 800 метрів. Зайшли по сусідству.
Взагалі не зрозуміла проблему
Звісно ночують, бо всі на авто, їхати якось не дуже
Аль де Барановна
• 03 июля 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
чтобы сейчас выпить то, что хочется, а не сидеть с кислой мордой лица.
Пью пиво, я не сиджу з кислою мордою лица
Аль де Барановна
• 03 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Дивно приїхати в гості до людей де вам всі щось винні і не привезти з собою те що ви пʼєте.
Я б вам каву і печенько ше на порозі подала, а потім би промовила: зʼїли каву і печенько, тож пиз…..те потихеньку
Та не питання, розвернусь і піду, так чесніше
Мамкиня доця• 03 июля 2025
Ответ дляАль де Барановна
800 метрів на авто? Для чого?
Аль де Барановна
• 03 июля 2025
Ответ дляМамкиня доця
800 метрів на авто? Для чого?
Бо пішки не ходять
КучМала• 03 июля 2025
Ответ дляАль де Барановна
Я ще раз питаю, ви в гості йдете і несете все з собою + квіти і подарунок? Чи все ж таки йдете в гості?
Це не просто йдете зустрітись, на обід, на вечерю?
На весілля теж несете?
Я ,чомусь, ношу, зазвичай, а коли до мене йдуть я знаю, що має бути риба і морепродукти для тих, хто не їсть м´ясо, для тих хто не їсть м´ясо, є курка, для всіх є безалкогольне, пиво, алкоголь на всі смаки, бо я дбаю про кожного, в тут ну ось так, подаруй, принеси
На весілля теж несете?
Я коли йду в гості,то їм запропоноване все на столі.
Все що я не вживаю, це мої проблеми.
Распутница• 03 июля 2025
Ответ дляАль де Барановна
Не можу я пити віскі, водку, не пью, в машині було пиво, дякую мені
стакан сока и капля вискаря еще никому не повредили
Аль де Барановна
• 03 июля 2025
Ответ дляКучМала
Все що я не вживаю, це мої проблеми.
Ви молодець, буду мабуть тепер теж так накривати, чисто так, як подобається мені, вінішко, строк і хамончик, думаю достатньо буде
Love_Love_Love_• 03 июля 2025
Ответ дляАль де Барановна
А чо ви там пиво сиділи пили, а не розвернулись?
Аль де Барановна
• 03 июля 2025
Ответ дляШмоточницаца
Алкоголизм это болезнь
Люблю хворіти, є час для відпочинку
Аль де Барановна
• 03 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Бо ж не виставили зразу, а запросили за стіл
Мотористка• 03 июля 2025
Ответ дляАль де Барановна
А я хочу випить
Ну так то ваші проблеми.
Потім підете до себе і вип´єте
Мотористка• 03 июля 2025
Ответ дляАль де Барановна
Є, але чому я маю купувати? Коли я запрошую, я дбаю про всіх
Не мають господарі дбати про всіх.
Накривають, як вважають за потрібне.
Love_Love_Love_• 03 июля 2025
Ответ дляАль де Барановна
А я хочу випить
То до чого ото : я нічого не пʼю крім вина, якщо ви пʼєте все підряд?
Аль де Барановна
• 03 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Я пью вино і пиво, я написала, читайте ясніше, пиво було в мене в авто, бо купувала собі на дачу, його і пью
Аль де Барановна
• 03 июля 2025
Ответ дляМотористка
Ну так то ваші проблеми.
Потім підете до себе і вип´єте
Я вже в себе, вже пью вино, холодне холодне, добавила лайму і м´яти, смачно, жаріща
Мотористка• 03 июля 2025
Ответ дляАль де Барановна
Я жду в гості поспілкуватись і погуляти. Яка там їжа і тим паче випивка мені все одно.
А по вам враження, наче ви йшли поїсти і випити.
Love_Love_Love_• 03 июля 2025
Ответ дляАль де Барановна
В якому сенсі ясніше: я не пʼю нічого крім білого сухого вина.
Це ж ви написали