ОйЙой• 03 июля 2025
Як швидко Ви продали свою нерухомість в Україні?
Доброго дня. Хочу змінити місце проживання ,переїхати з Києва під Київ. Дивлюсь оголошення квартир, вісять дуже багато місяців. Це реально люди по пів року продають нерухомість зараз? Я чесно кажучі думала що за місяць максимум впораюсь, а тепер думаю що напевно фіг. Не хотіла в холодну пору року переїздити( розкажіть свої історії, хто продавав Квартири не давно?
Помидорина• 03 июля 2025
Продавала дві квартири,одну одразу купили люди ,які її орендували,іншу протягом двох тижнів,і то тільки тому,що чекала на документи,а покупців знайшла за кілька днів
ОйЙой
• 03 июля 2025
Ответ дляПомидорина
О. Звучить обнадійливо.Дякую
Гопница-Советчица• 03 июля 2025
Два місяці тому продали квартиру в моєму будинку, дуже швидко. Оголошення досі актуальне.
Не Київ
ОйЙой
• 03 июля 2025
Ответ дляПомидорина
А самі продавали? Чи з рієлтором?
Помидорина• 03 июля 2025
Ответ дляОйЙой
А самі продавали? Чи з рієлтором?
Першу сама,другу через рієлтора
ОйЙой
• 03 июля 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Не Київ
Маєте на увазі що квартира продана, а об´ява вісить? Тоді це може пояснити чому тим об´явам по пів року на сайтах
Гопница-Советчица• 03 июля 2025
Ответ дляОйЙой
Так.
Там люди вже ремонт давно роблять
Оновлена версія• 03 июля 2025
Мы покупали дом в пригороде Киева. Нормальные варианты уходят достаточно быстро. Это из опыта последних пол года
Зрадорозганячка• 03 июля 2025
Будем продавать в сентябре. Уже есть желающие. Но у нас очень мало квартир в посёлке, они в центре , и их тупо нет в продаже. Дома висят месяцами
Губи з філером• 03 июля 2025
Месяцев 5 продавала 2 квартиры, 3 продалась со второго просмотра, она была в очень хорошем районе, почти доделан ремонт
Сорока-ворона• 03 июля 2025
Зависит от цены , состояния ,локации и тд, я год мониторила, чтоб купить, то все привлекательные варианты уходят довольно быстро... есть объекты, по которым завышена цена или еще какие- то моменты ,то они по полгода и больше висят
Медсестричка• 03 июля 2025
тут завжди питання ціни.
А якщо люди купили квартиру на Оболоні в 2007 за 300 тисяч, зробили там уже двічі ремонт, а тепер ці суми сплюсували і хочуть продати її за 450 - то оголошення ще пару років висітиме )
Зашла на 5минут• 03 июля 2025
Продавали дом (Жуляны) - где-то чуть больше полугода, дорого. И квартиру (Шевч р-н), 3к, бюджетную - меньше месяца, звонят до сих пор
ОйЙой
• 03 июля 2025
Ответ дляСорока-ворона
Ну я по цінам дивилась, мій варіант на ринку +-70 тис.
Я хочу за 65 продати, щоб вистачило на будиночок. Але все ж це вторинний ринок, не хочеться пів року мріяти про будинок
ОйЙой
• 03 июля 2025
Ответ дляГуби з філером
Ого. 5 місяців. Самі чи з рієлтором?
ОйЙой
• 03 июля 2025
Ответ дляТоска в носках
Рік. З ріелтором. Сиру новобудову. В Ірпені.
Купили по є-оселі.
Ух...рік
Настасья Пицун• 03 июля 2025
Родичі за тиждень продали, але дешевше ринку.
Ну, то я думаю, що дешевше, бо надто швидко
Тоска в носках• 03 июля 2025
Ответ дляОйЙой
Ух...рік
Так. Але на той момент було дуже багато пропозиції аналогічних квартир.
Ищу Аленя• 03 июля 2025
Ответ дляОйЙой
Невже в передмісті Києва можна купити будинок за 65 т. ?
ОйЙой
• 03 июля 2025
Ответ дляИщу Аленя
Ну як в передмісті)) трошки далі, але ще трошки збережень. Тому має вистачити))
Залізний кіготь• 03 июля 2025
Знайомі в Соф Борщагівці маленьку двушку з ремонтом 2014 року продали за місяць, продали в травні цього року.