Свезло так свезло• 04 июля 2025
Есть ли у вас продукты, которые вы покупаете, но в итоге почти не едите?
Почему так происходит?
Заставляличка• 04 июля 2025
Да, я аллергик и многое не ем, но у меня есть семья, поэтому покупаю, готовлю, они едят.
Жена аллигатора• 04 июля 2025
Шпинат
Беру , вроде как и люблю, но постоянно половину упаковки выкидываю
Анонимус Я• 04 июля 2025
Йогурти без наповнювачів. Кожного разу кажу собі це буде так смачно, як я туди накидаю полуниці, вишні, смородіни, чорниці, абрикоси і тд...і не їм.
Виходить срок і викидаю
Аноним_Русалка• 04 июля 2025
Ответ длямимАпроходила
Еще в холодильнике смородина неделю валяется
Залийте її горілкою, трохи цукру і в комору на тиждень, потім подякуєте коли з подружкою до кави по рюмочці смикнете з задоволенням. Ягоди повторно можна буде ще раз залити.
Гостра на язик• 04 июля 2025
Нет такого. У нас практически пустой холодильник всегда. Все свежее и все быстро съедаем
Ищу Аленя• 04 июля 2025
сыр з блакитною пліснявою..наче і беру до 100грам шматочок, але частина у смітник через 3 тижні йде..
тільки я його люблю, але і багато їсти не можу, пару днів поїла і лежить, жде свого часу полетіти у відро
Спілий баклажан• 04 июля 2025
Мне уже много лет и к покупкам я подхожу осознанно
. Такого не бывает.
Тоска в носках• 04 июля 2025
Кабачки постоянно умирают в холодильнике, хотя вообще-то люблю их но забываю приготовить
Половина упаковки салата может сгнить
Хлеб часто не доедаем
Половина упаковки салата может сгнить
Хлеб часто не доедаем
Яжбоматусяблін• 04 июля 2025
Ответ дляАнонимус Я
Виходить срок і викидаю
Сестра.
Я почала робити з них оладушки. З простроченого йогурту чи кефіру, він тоді ще кращий стає, більш смачніші ніж зі свіжого.
Мааарковная• 04 июля 2025
Ответ дляДуняша
Творог
Кожен раз кажу: приготую сирники….
ой какая жиза(
Анонимус Я• 04 июля 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Сестра.
А це безпечно? В мене якраз відерко є. Місяць просрочки)
Яжбоматусяблін• 04 июля 2025
Ответ дляАнонимус Я
Було і 2 місяці прострочки, правда зберігався в холодильнику.
Все добре.
Анонимус Я• 04 июля 2025
Ответ дляЯжбоматусяблін
Все добре.
І в мене в холодильнику. Попробую і я оладки. Як не просремось, то добре буде
Яжбоматусяблін• 04 июля 2025
Ответ дляАнонимус Я
Не переживайте. Все буде добре.
І я, і моя мама так все життя робимо і все добре.