Файна дівка• 04 июля 2025
Посоветуйте украинскую ювелирную фирму, где вы покупали пусеты
с бриллиантами.
Файна дівка
• 04 июля 2025
Ответ дляКрижана бурулька
Я в Sova года 2 назад. Все отлично
Желтое или белое золото?
дожену і ощасливлю• 04 июля 2025
Как по мне все хороши, именно с блиллиантами у меня сова или ай лав ю это две ТМ одного производителя.
Файна дівка
• 04 июля 2025
Ответ дляГрабля
НI. Знаю про що кажу. Наша ювелирірка 👎
Ви там працюєте?Так що,не купувати вироби з діамантами?
Файна дівка
• 04 июля 2025
Ответ дляMs. Iphone
CASTA
Вы что-то покупали в Касте?У них настоящие бриллианты,не лабораторные?Смотрю,сейчас скидки у них большие.
Грабля• 05 июля 2025
Ответ дляФайна дівка
Купуйте де хочете, але чистого каменя у нас не буде.
А так, що сподобається, і буде радували око то і беріть, всі магазини плюс мінус однакові
...аяприкольная• 05 июля 2025
Ответ дляГрабля
Не вигадуйте, купа з сертифікатами GIA, маленькі з нашими сертифікатами і висновками. Це якщо природні. Лабораторні взагалі мовчу, вони апріорі з гарними характеристиками, хоча й значно дешевші.
Грабля• 05 июля 2025
Ответ для...аяприкольная
Так купуйте де хочете, я ж не сперечаюся
...аяприкольная• 07 июля 2025
Ответ дляГрабля
Я і купую. Інвестиційні в тому числі. Оці казочки від бідних про підробки в Брокарді та не такі діаманти.
Грабля• 07 июля 2025
Ответ для...аяприкольная
Я теж купую. А звідки ви взяли, що я бідна і при чому тут Брокард?😃
Змішалися коні, люди😀