З царем в голові• 04 июля в 22:39
Пішли б ви на роботу якби вам сказали, що немає варіанту форс-мажору
І треба вийти в свою зміну незважаючи на хворобу чи проблемм. Зарплата 30 тис
БоХатая• 04 июля в 22:44
Ні не піду.
Мені моє здоров´я важливіше ніж зарплата.
Я зрозуміла що якщо сама себе не пожалієш то всім покую.
Я також стикалася з обіцянками золотих гір а насправді потім якщо дадуть хоч гривню зверху то вдавляться. А ще варіант тебе ніхто не примушував іти хворою на роботу, коли мене швидка везла в бсмп.
З того моменту я більше ціную себе чим чиїсь проблеми.
З царем в голові
• 04 июля в 22:49
Ответ дляБоХатая
Ні не піду.
Скільки вам років?
З царем в голові
• 04 июля в 22:50
Ответ дляМатьЧасть
А если вы заболеете? Выглядит как повод не заплатить за работу
Попередили, що в них не хворіють. Пити бали, вітаміни, пігулки, але на роботу ходити
З царем в голові
• 04 июля в 22:50
Ответ дляАнонім Завгосп
а якщо заразна хвороба, то треба все рівно йти?
Я не уточнювала
Найщасливіша• 04 июля в 22:54
Ответ дляЗ царем в голові
Це рабство і порушення прав
МатьЧасть• 04 июля в 22:54
Ответ дляЗ царем в голові
Все равно бывают дни, когда никак не получится. И так можно простое орз запустить до состояния угрозы жизни
ПуГоФФка• 04 июля в 22:57
Ответ дляЗ царем в голові
Я так ’на заре карьеры’ загремела в больницу с нервным срывом, потому что повелась на похожие условия.
Вы просто, видимо, еще не столкнулись с таким, поэтому думаете
ДинамоКит• 04 июля в 22:59
Ні.
Це може погано закінчитися для нервів і здоров´я
І 30 тисяч це не та сума, яка це компенсує.
Ні, і зарплата ні при чому. Ясне діло, що людина старається ходити на роботу при легкому нежитю чи кашлю. Але я б ніколи не взяла на себе такі обіцянки їхати не швидкою в лікарню, чи з температурою 39 лежати не вдома а бігти на роботу. Про яку продуктивність може бути мова в таких ситуаціях? Послала б куди подальше з такими роботами. У мене була схожа робота, де неофіційно не можеш похворіти, бо ти незамінна, кожен день звонять і питають коли будеш. А ти лежиш з грипом і ледве дихати можеш, по хаті не ходиш, бо ноги підкошуються, не їси нічого. Саме тому, що я була в схожих умовах - вважаю це рабство.
Щебетушка• 04 июля в 23:02
Бред. Я конечно ни разу на пропускала работу за год и не было форс мажоров. Но всякое ведь бывает, мне было б напряжно там работать
Щебетушка• 04 июля в 23:03
Ответ дляЗ царем в голові
Какой бред. С таким отношением к сотрудникам не пошла б, мутная работа
А ось і я• 04 июля в 23:05
Это такое дурацкое бла-бла... Типа и мертвая выйти на смену обязана. Это нужно понимать так, что замен нет, в случае реальной болезни заменяет, видимо начальство и срочно берут кого-нибудь на работу, вам говорят ’всего хорошего’ и зарплату не отдают. Неофициально же? Если здоровье крепкое, то можно временно пойти. Обычно в таких местах текучка страшная.
Щебетушка• 04 июля в 23:05
У меня конечно меньше зп, но можно пропускать хоть по 2 недели и ничего не будет. И говорят типа кто заболевает не ходить, чтоб не заразить других. Работа официальная если что
руки_Крюги• 05 июля в 00:26
Нет, не работаю на таких работах.Я работаю, что бы жить, а не живу, для того, чтобы работать
Мядуза аля моргонер• 05 июля в 04:13
Нізащо, я в себе одна, колись була дурна, робила трудові подвиги, зараз, йду на лікарняний і мене совість не гризе. Роботодавцю ви треба, поки можете пахати, як тільки ви видохлись, вас викинуть на сміття і прийде наступний
Форточка• 05 июля в 09:22
Я б може і пішла, але розумію що я просто не вийду не дивлячись на такі умови. А так як хочуть