lilul990• 05 июля 2025

Хто кого у цій війні?

Незважаючи на шалений наступ росіян по всім фронтам - це по суті їх останній ривок за цю війну - ми наносимо дуже болючі удари по тилам які не дають кацапам нормально наступати.

Після того як путін обісреться в кінці цеї наступальної кампанії, у нього буде декілька варіантів: продовжувати терор і напасти на країну нато щоб оголосити заг мобілізацію - вставай страна агромная, затянєм паяса.

Спостерігаємо останні роки існування росії до того як її розірве Китай і Європа.
Дождливая• 05 июля 2025
Ответ дляlilul990
Та всі бажаючі. Після того як путін отримає пи*ди від нато і його армія буде просто недієздатна
А коли ж він отримає тієї пізди? нато обсирається жидєнько четвертий рік, а тут вдруг пізди дасть, ага
Magnifique_• 05 июля 2025
Ответ дляДождливая
местные диванный штурмовой батальон ему как надает, как заставят его свои условия выполнять
Coffee is Love• 05 июля 2025
Ответ дляShoosha
Выводы вы уже делайте сами. Хотите называйте победой.
На сегодняшний день Луганская область уже полностью захвачена.
Тобто можна чекати росію десь в Харківський області через ще 10 років чи скільки там в них пішло на Луганщину?
СбокуБантик• 05 июля 2025
Ответ дляTeonaa
А Ви впевнені що їм треба результат. По-моєму їм треба процес.

Бомби-підарди у них не закінчаться ніколи. Цього достатньо доя війни, у їх розімінні, і без раступів ніяких.

Одним словом, або ми сядемо і підпишемо мирову на 5 областей, і вони відчепляться і 5 років хвалитимуть путіна і через ці 5 років або нова жертва з‘явиться, або знов підуть сюди за рештою України/ або ж вони вестимуть цю війну у будь якому вигляді хоч 100- наприклад обстріли тої чи іншої інтенсивності і такі самі повільні наступи по існуюсій лініі фронту. Загальна мобілізація їм для цього не треба/наша тоже тут значення не має (но вона буде🤪)Ну бо росіі треба сам процес війни.
моя думка така.
Обстріли Вас влаштовують?Мене наприклад не дуже. А ракет там валом. А дронів , я взагалі мовчу.
Це ви за всіх жителів Запоріжжя і Херсона розписались ?
Coffee is Love• 05 июля 2025
Ответ дляNoella_
Угу, угу, буде він робити те, що ви скажете.
Можете покинути стерегти Тафель і засунути в сраку йому все, що захочете -якщо вам такі сексуальні фантазії не дають спокою.
Навіщо мені щось дивитися? У мене є друзі які були в окупації і в Київській області і в Херсоні.
Я так розумію, вони в захваті?
Дождливая• 05 июля 2025
Ответ дляiryna _b
Ви розумієте, що це замкнуте коло получається? Тобто щоб вашого чоловіка не вбили при окупації ,а окупація не відбувалася ви маєте з Німеччини повернути свого молодшого сина назад в Україну. Чи у вас в планах, щоб до вашого старшого сина та чоловіка приєднувалися тільки ті хто в Україні?
Там не її старший син,а син чоловіка
Coffee is Love• 05 июля 2025
Ответ дляХеленка_Хм
Вы оккупировали Германию и ваше мнение не объективно. Возвращайтесь в Украину, в Киев , например, тогда и поговорим. Приезжайте и доказывайте делом свой «патриотизм» , а не языком. Я в Киеве, если что.
І я у Києві. Передбачається, що я маю кричати Все пропало і Давайте здаватися?
Coffee is Love• 05 июля 2025
Ответ дляNoella_
Лишить свої дикі фантазії по всім пунктам при собі.

Якщо не вирішить нічого ваше повернення, то сидіть там мовчки. Або повертайтесь в Україну і спочатку відчуйте на собі всі жахи війни, а потім будете пащекувати.
В окупації вижити набагато більше шансів, аніж під бомбардуваннями.
То чому ж ви ще й досі не десь на окупованих?
Magnifique_• 05 июля 2025
Ответ дляCoffee is Love
А вы хоть понимаете, что с Украиной будет за 10 лет при такой интенсивности обстрелов?
Или хотя бы за полгода - год?
Coffee is Love• 05 июля 2025
Ответ дляNoella_
Чергове пусте базікання і словаблудство від людини яка взагалі не розуміє що відбувається, і сидить далеко від війни.
Чергове базікання - то ваші побрехенькі злочинні.
Особливі в світлі того що розповідають люди, які побували в кацапському полоні або окупації.
Coffee is Love• 05 июля 2025
Ответ дляNoella_
Удалено администрацией...
А, то краще давайте здамо країну, бо вам росія більше до вподоби?
Ви чому ще не там?
Coffee is Love• 05 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
А про какую оккупацию вообще речь? Вы хоть меморандум читали?
Вам надо? Ну так приезжайте и воюйте. В данном случае ’война за Украину’ , Украину уничтожает. Но патриоткам в Германии и Польши это до лампочки. Они только лозунги будут скандировать и свои дикие фантазии.
І що ж саме вас привабило у даному меморандумі, ану давайте обговоримо.
Можливо те що Україні забороняється мати будь який контроль над власною армією?
Shoosha• 05 июля 2025
Ответ дляCoffee is Love
Ну конечно можно, там же курорт!
Если что, примерное расстояние от Харькова до передовой 25–35 км, с учётом того, что линия фронта активно перемещается в некоторых направлениях.
Можете сами посчитать, подумать, вы же эксперт
Magnifique_• 05 июля 2025
Ответ дляCoffee is Love
Где вы прочитали про запрет контроля Украине на на собственной армией?

Что мне с вами обговаривать? Вы имеете полномочия выбить лучшие условия с дивана?
Coffee is Love• 05 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
Автор, а зачем вы блокируете пользователей в теме? И меня сейчас заблокируете?
Гарна ідея насправді
Magnifique_• 05 июля 2025
Ответ дляCoffee is Love
Гарна ідея насправді
Блокировать все неудобные мнения на которые нет контр-аргументов? Так это убого. Но вполне вписывается в принципы поведения отдельных индивидуумом
Coffee is Love• 05 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
В любом случае эта армия будет на одного больше, если вы туда непосредственно присоединитесь.
Обов´язково. Одразу після того, як побачу вас в кацапському окопі.
Coffee is Love• 05 июля 2025
Ответ дляShoosha
Вы настоящий я так вижу. А вот эти все Institute for the Study of War (ISW), DeepStateMap.Live, Defence Intelligence of Ukraine (ГУР МОУ), BILD (военный отдел), Defense Express, Центр оборонних стратегій (Украина) и тд просто малыши на лужайке и не понимают ничего
Ну чому ж? Розуміють. То де вони кажуть що тепер все, в України нема шансів зберігтися?
annakomasha• 05 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
а вы чё да чё сидите в челябинском бараке.а ну бегом в Украину на штурма.посадка глухого донбасского села сама не возьмется
Coffee is Love• 05 июля 2025
Ответ дляShoosha
В открытом доступе всё
Ви надали просто скрин без посилання. Дайте посилання на джерело, з якого ви взяли цю інфо. Чи ви навсмине його укриваєте? Які причини на те?
Magnifique_• 05 июля 2025
Ответ дляCoffee is Love
А я там почему должна быть? Я украинка и убеждённая пацифистка))
Ваши вопросы всё абсурднее.
annakomasha• 05 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
вы чяво сидели то на печке когда вашу родную суджу дети срочники с корейцами отбивали 8 мес.где патриотизм
Coffee is Love• 05 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
Или хотя бы за полгода - год?
Тобто ви сама не розумієте що буде з росією через 10 років таких інтесивних обстрілів?
Чи вам незручно над цим думати і важливо донести що росія аж настільки потужна?
annakomasha• 05 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
Ваши вопросы всё абсурднее.
Удалено администрацией...
Shoosha• 05 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
Пусть блокают, в итоге маньки с маньками будут общаться, до них пока не дошло
Coffee is Love• 05 июля 2025
Ответ дляShoosha
Ну конечно можно, там же курорт!
Ну то давайте, експерД, порахуйте скільки років пішло на Луганщину)

До десяти вмієте рахувати сподіваюсь?
Елена1265• 05 июля 2025
Вы сами верите в то, что пишете?🤔
annakomasha• 05 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
с вас тут все угорают
Magnifique_• 05 июля 2025
Ответ дляCoffee is Love
Пока толстый похудеет, худой умрёт.
Меня Украина волнует, я не хочу чтобы приносили в жертву Украину и украинцев, чтобы что-то там через 10 лет в России было не так. А для вас в приоритете неприятности в России
Уже четвёртый год у России всё плохо, ракеты закончились и экономика упала.
annakomasha• 05 июля 2025
Ответ дляShoosha
Ну конечно можно, там же курорт!
а русское приграничье под нашими дронами и разбито в хлам.суджи уже нет и пол района