lilul990• 05 июля 2025

Хто кого у цій війні?

Незважаючи на шалений наступ росіян по всім фронтам - це по суті їх останній ривок за цю війну - ми наносимо дуже болючі удари по тилам які не дають кацапам нормально наступати.

Після того як путін обісреться в кінці цеї наступальної кампанії, у нього буде декілька варіантів: продовжувати терор і напасти на країну нато щоб оголосити заг мобілізацію - вставай страна агромная, затянєм паяса.

Спостерігаємо останні роки існування росії до того як її розірве Китай і Європа.
Coffee is Love• 05 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
Где вы прочитали про запрет контроля Украине на на собственной армией?

Что мне с вами обговаривать? Вы имеете полномочия выбить лучшие условия с дивана?
Тобто меморандум ви навіть не читали, який передбачає повний контроль озброєння та чисельності укр армії росією?
а пункт про негайну демобілізацію та заборону мобілізації без згоди росії ви також не помітили, правда?
і заборону надання озброєння ззовні теж?
може і присутність миротворців повз вас пройшла?

А тепер поясніть присутнім тут будь ласка - а навіщо це все росії? навіщо путіну повний контроль над укр армією?
iryna _b• 05 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
У мене в планах, щоб до України приєднався весь світ. Але світу на нас наплювати, на жаль.
Про замкнуте коло не зрозуміла - мій 13-річний син також має піти воювати сьогодні? У вас діти є, воюють вже?
Так по вашій логіці чиї сини мають воювати? Мій син має воювати, щоб вашого чоловіка не вбили і ми не програли війну? Да, ні переживати за вашого чоловіка має ваш син і приїхати з Німеччини і за папку воювати.
annakomasha• 05 июля 2025
Ответ дляShoosha
Пусть блокают, в итоге маньки с маньками будут общаться, до них пока не дошло
а хорошо манька шоколадо мертветчуковскую ботню обламывает
Ol-a• 05 июля 2025
Ответ дляSandr1n
Автор, хотілося б побачити Ваш фейс та вирішити загаду, що там - відсутність інтелекту чи порядності.
Удалено администрацией...
Coffee is Love• 05 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
Блокировать все неудобные мнения на которые нет контр-аргументов? Так это убого. Но вполне вписывается в принципы поведения отдельных индивидуумом
Вбого - це розпинатися тут заробляючи свої продажні копійки.

А блокувати сепаратистов - це завжди на часі.
iryna _b• 05 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
А вам треба окупована Україна, де ви винишите українців і заселите бурятів.
Щоб не було окупованої країни, то везіть свого сина назад, він пройде військову підготовку і піде боротися. Що не так?
Shoosha• 05 июля 2025
Ответ дляCoffee is Love
Ну то давайте, експерД, порахуйте скільки років пішло на Луганщину)

До десяти вмієте рахувати сподіваюсь?
Удалено администрацией...
annakomasha• 05 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
Пока толстый похудеет, худой умрёт.
Меня Украина волнует, я не хочу чтобы приносили в жертву Украину и украинцев, чтобы что-то там через 10 лет в России было не так. А для вас в приоритете неприятности в России
Уже четвёртый год у России всё плохо, ракеты закончились и экономика упала.
та вы шо .прекрасно все на россии.пенсионеры по мусоркам роются.все подорожало в 3 раза.электронные повестки.насильственная могилизация
Shoosha• 05 июля 2025
Ответ дляannakomasha
Не очень
Mira29-c3c3• 05 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
А я там почему должна быть? Я украинка и убеждённая пацифистка))
Ваши вопросы всё абсурднее.
Та сепарка ви і ждуниха
Називайте речі своїми іменами.
Coffee is Love• 05 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
Ваши вопросы всё абсурднее.
Ви погано вивчили слово колобораціонизм і зробили в ньому купу помилок
annakomasha• 05 июля 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Та сепарка ви і ждуниха
Називайте речі своїми іменами.
воно мертветчуковское тро ло ло
Teonaa• 05 июля 2025
Ответ дляСбокуБантик
Це ви за всіх жителів Запоріжжя і Херсона розписались ?
А що там написано? Своїми словами?
Цирк😂😵‍💫
Coffee is Love• 05 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
Пока толстый похудеет, худой умрёт.
І саме тому ви її прямо зараз вимагаєте принести в жертву разом з вами
Magnifique_• 05 июля 2025
Ответ дляCoffee is Love

Удалено администрацией...
Coffee is Love• 05 июля 2025
Ответ дляShoosha
Удалено администрацией...
annakomasha• 05 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
а вас что не устраивает.вы придаток китая.вы уже от северной кореи зависите.вас все союзники послали смачно
Coffee is Love• 05 июля 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
annakomasha• 05 июля 2025
придаток китая и северной кореи.страна бензоколонка
Shoosha• 05 июля 2025
Ответ дляCoffee is Love
Удалено администрацией...
Teonaa• 05 июля 2025
Чого Ви срачі ці влаштоваєте, всі присутні. Буде так, як вирішать без нас всіх. Уараїна матерально-незабезпечена держава, не дивлячися на гіпотетичні можливості. Нікому нічого тут не треба. І ніхто не треба. Ще не очевидно? Замість нас кщо хтось береться це розвивати-піднямати, то зіба нормально очікувати , що «рішалами» тут будемо ми, і обурюватися «умовам-розводняками»?
Magnifique_• 05 июля 2025
Ответ дляCoffee is Love
Удалено администрацией...
Ещё раз спрашиваю, о какой капитуляции речь? Вы хоть значения этого слова узнайте.

Какие миллионы борются и за что? Миллионы насильно бусифицированных за капризы Зеленского. Ну так идите и присоединитесь к этим миллионам.
annakomasha• 05 июля 2025
Ответ дляMagnifique_

миллионы насильно бусифицированых на россии.бунты жен чмобиков вас не тревожат
annakomasha• 05 июля 2025
Ответ дляMagnifique_

сотни видео насильственной могилизации на россии .воен полиция уклонистам на костылях засовывает электрошокер в зад .пакуют людей на улицах избивая.облавы на мужиков в метро питера москвы.командиры закапывают живьем тех кто не хочет на штурма Мобилизация насильственная в россии@tgmobnews•https://www.youtube.com/channel/UCkLijZ83QZTy-bl5TzOK3Dg101 тыс. подписчиков•359 видео t.me/ iH9BAxFY2CU5ZjU6
Teonaa• 05 июля 2025
Ответ дляCoffee is Love
Удалено администрацией...
Да ми пожити ще хочемо. Без обстрілів. А як називається середовище проживання, де другорядне. Мільйони борються? А скільки це часу, вибачте, займе? І чи впевнені в результаті? Життя одне. І чекати …неясно чого..вибачте, це верх дурості
annakomasha• 05 июля 2025
Ответ дляTeonaa
я прекрасно живу дома.а вам что мешает
Teonaa• 05 июля 2025
Ответ дляannakomasha
А у нас що, не мільйони таких? Пів-мільйони ? Чверть-мільйони?)
annakomasha• 05 июля 2025
Ответ дляTeonaa
живите на здоровье.займитесь чем то полезным.вон сыва секта ахааааааааааааа гетьману сухари сидит сушит на сизо
Coffee is Love• 05 июля 2025
Ответ дляShoosha
Удалено администрацией...
annakomasha• 05 июля 2025
Ответ дляTeonaa
а мы шо поперлись во владик за бабки убивать людей