Порадьте адвоката по оскарженню штрафу від ТЦК. Київ. Не за всі гроші світу.
Ответ дляДжемма
.
Ні. Але надіслали повістку не на адресу проживання і від старого ТЦК, що неправомірно.Людина на обліку у іншому місті, про повістку дізнався пізно. Зараз накладуть штраф і оголосять у розшук...
Ответ дляАнастасия2011
У нас з роботи просто пішов по обліку, показав докі і зняли розшук. Може ви завчасно хвилюєтесь
Ответ дляjudit
Туди якщо піти добровільно, назад вже не вийдеш. Перевірено на близькому оточенні.
Ответ дляДжемма
Так а яка мета. Він уточнив дані в Резерві? Якщо уточнить їх зараз - то і отримає нову по новій адресі...
Звісно, в Резерві дані уточнену.
Ответ дляАнастасия2011
Це особисті проблеми людини, через тупу голову матиме штраф