Невгамовна• 05 июля в 21:27
Ціна на ціннику одна - на касі вища. Була ситуація в Епіцентрі
Які ваші дії?
Результат:
вже голосів:
54 (65.06%)
Вимагатиму по ціні з цінника
24 (28.92%)
Відмовлюсь від товару
5 (6.02%)
Оплачу ціну вище
Любовь Калистратовна• 05 июля в 21:53
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
у меня не было такой разницы. Но на какой-нибудь беговой дорожке или двери она вполне может быть
НашлаПерепискуМужа• 05 июля в 21:54
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
так оплатите или измените своим принципам?
Там-тарарам• 05 июля в 23:28
Це тепер дуже часто в Епіцентрі. Аж занадто часто. Тому, якщо раніше я або залишала товар або купувала за ціною на касі То тепер обов´язково звертаюся до адміністрації і забираю переплачене. Нема дурних.