ВсеПроВсехЗнаю• 23 июня в 10:01
Дивіться які ціни на відпочинок
Хтось пробивав? Це реально так дешево?
Ванна Тазиковна• 23 июня в 10:05
Ну так это ж только жилье 🤷♀️ Добавьте дорогу, транспорт по месту, еду, страховку, развлечения и все уже не так дёшево.
Срочнокпсихологу• 23 июня в 10:09
Глянула на букінг одні щ тих, що на фото. Трохи дорожче, думаю ща рахунок дат
ПотеряласЯ Я...• 23 июня в 10:12
Фига себе дешево. Апартаменты без ничего больше 10 тыс грн в сутки
Organic• 23 июня в 10:14
Ответ дляВанна Тазиковна
Ну если взять с собой мивину и мультиварку :)))
Головний кошак• 23 июня в 10:16
Не знаю, кому дёшево. Я не можу купити полуниці. Купила один кг і буде. Хоча спробувати
Ванна Тазиковна• 23 июня в 10:19
Ответ дляOrganic
Ну еда дело очень вариативное, от готовки в номере с продуктов с супермаркета, до питание исключительно в дорогом ресторане. По этому питание можна выбрать под свой бюджет. А вот с дорогой уже вариантов не много.
Но жилье это в хорошем случае 20-25% расходов.
ДелиВерка• 23 июня в 10:19
Це на скільки людей? 2 роки назад бронювали житло Халкідіки на 12 ночей на 5 людей. Була ціна 33 тисячі. Я з дитиною і подруга з дітьми. На двох з дитиною відпочинок обійшовся в 70 тис з самостійним харчуванням, доїздом і лоукостом
Ждун с Нибиру• 23 июня в 10:21
Ответ дляДелиВерка
ну там апартаменты представлены 30-34 кв м, это 2-3 чел
Байрактарна• 23 июня в 10:29
Ответ дляГоловний кошак
Розпал робочого дня, а ви на порадниці , замість того, щоб працювати.
Нити чого?
ДелиВерка• 23 июня в 10:29
Ответ дляЖдун с Нибиру
Якщо додати сюди вартість Інтерсіті, переліт і харчування, то буде дорожче за пакетний тур. Для прикладу, мені пропонували Грецію за 550 євро з людини на сніданках і вечерях на 7 ночей, або 600 євро на 10 ночей, доїзд автобусом, то це дешевше виходить. Готель прямо на пляжі. Єдине, що автобусом не кожен погодиться їхати.
ДелиВерка• 23 июня в 10:31
Ответ дляOrganic
Мультиварка в лоукост не влізе)
Ласунка• 23 июня в 11:18
Ответ дляБайрактарна
Нити чого?
Може Ви не в курсі, є люди, що позмінно працюють. І взагалі Вас забули спитати нити чи ні.
Головний кошак• 23 июня в 11:25
Ответ дляБайрактарна
Нити чого?
Я на роботі
Бегущаяпо• 23 июня в 11:35
Ответ дляДелиВерка
Мне неделю назад Греция по 350 евро с человека из Одессы попадалась у моего турагента
ДелиВерка• 23 июня в 18:19
Ответ дляБегущаяпо
Так тим більше, це набагато дешевше, ніж самостійно бронювати. В Греції бюджетне житло і готелі не дуже