Залізна пані• 06 июля в 19:02

Комусь виривали одноразово багато зубів?

Треба вирвати 6 зубів. Восьмих зубів вже немає. Не питайте що до чого. Це думка 4х лікарів. Як жити без зубів два-чотири місяця? Зуби жувальні, але все одно буде боліти й відхідняки.
автор Залізна пані • 06 июля в 19:52
Ответ дляМилота
Четвірка зверху майже не видно. Я он без одинички верхньої скільки ходила. Дочка казала, що мені б ще фінгал і від алкаша не відрізниш. Мої домашні вже перестали помічати відсутність одинички через пару днів.
Ви міцний горішок!
автор Залізна пані • 06 июля в 19:53
Дівчата, я вам всім дякую за поради й за те, що поділились досвідом. Це потрібно пережити й оплатити))) 😘
Фенте Фря• 06 июля в 22:32
Ответ дляЗалізна пані
Проблема з кістковою тканиною. Її потрібно заміщати. Без видалення це не зробиш
в смысле не сделаешь, кость можно насыпать, какая разница имплант или свой зуб
Фенте Фря• 06 июля в 22:36
Ответ дляЗалізна пані
сейчас томатологи думают как больше и быстрее заработать, а не сохранить зубы. сходите еще на консультации. что то странно все сразу , какой диагноз ставят: в чем проблема :