Мишка-шалунишка• Изменено 07 июля 2025
Дивне попередження
Привіт усім!
Хочу поділитися ситуацією, яка трохи мене насторожила, і дізнатися вашу думку.
Працюю майже рік на новій роботі. Нещодавно мій колега Сергій (з яким у нас суто робоче спілкування) підійшов і сказав таке:
“Тримайся подалі від Віталіка — він дуже любвіобільний.”
І додав, що мені краще не потрапляти з ним в одну компанію.
А ще розповів, що сам Віталік підколов його: мовляв, ’ага, ти тепер теж працюєш за таким самим графіком, як і вона’ (тобто, як у мене). Виглядало це так, ніби натяк, що Сергій спеціально змінив графік, бо я йому цікава. Але Сергій заперечив це і виглядав трохи роздратованим.
Я одружена, з усіма тримаю робочу дистанцію, флірту не допускаю. Але тепер почала думати: чому він взагалі мені це сказав?
Хтось із вас мав подібне? Як сприймати такі “попередження”?
Буду вдячна за поради ❤️
Видящие_помогите• 07 июля 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Поведінка всіх трьох як у підлітків 😁
Це офісний троль, Оксанка
ШанельКуКу• 07 июля 2025
’Дякую, але мене це не стосується - я тут лише, щоб працювати. Сімейне життя і амурні справи починаються після 18 з моїм чоловіком. І тобі Сергію треба зайнятись роботою!’
Мишка-шалунишка
• 07 июля 2025
Ответ дляВидящие_помогите
Оксана, іди работай!
Та працюю я, і мене не Оксана звати
Ацетилсалициловая кислота• 07 июля 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
Та працюю я, і мене не Оксана звати
Киця, ну опять твой офисный троллинг ниже плинтуса...
Не вмію заміряти• 07 июля 2025
Этот офисный тролль не интересный. Несите следующего. С тяжелым дыханием, облизыванием губ и сверблячкой в ширинке.
Та не реву я• 07 июля 2025
Якби Сергій підійшов до мене з такими словами, то я б відповіла ’Вибач Сергій, але мені взагалі це не цікаво хто там любвєобвльний. Я заміжня і мене не цікавить це все ’
І забула б за цю розмову)
Нехай там собі між собою любовнічають
І забула б за цю розмову)
Нехай там собі між собою любовнічають
Життє Бентежне• 07 июля 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
Та працюю я, і мене не Оксана звати
Тобто на робочому місці можна на Порадниці посидіти 😂?
ШанельКуКу• 07 июля 2025
Ответ дляФорс мажор
Я би на вашому місці остерігалася Сергія.
Оце точно. Зазвичай, якщо хтось переповідає вам плітки, то треба робити висновки саме про цю людину. Навіщо це робиться, чи є там правда. А той, про кого пліткують і чиї слова переповідають - зазвичай не при ділах взагалі.
Добрая свекровь• 07 июля 2025
первый класс, вторая четверть. И ладно бабы, так мужики))) Если бы даже это была реальная ситуация то для взрослого адекватного человека она вообще не стоит внимания, а тем более создания темы.
Ацетилсалициловая кислота• 07 июля 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
Ота в ТЦ с толстыми руками, великолепными волосами, когда мужики в ступор впадали
Не вмію заміряти• 07 июля 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Этого тоже можно. Тем более, это все один и тот же притрушенный сочиняет.
Подмигашка• 07 июля 2025
Автор, сдайте обоих тцк и никто не будет вас предупреждать и на потенциальный х*й не запрыгните
Мишка-шалунишка
• 07 июля 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Це реальна ситуація. І взагалі це дорослі чоловіки, яким по 40 років
Язикувата Хвеська• 07 июля 2025
Никак не реагировать
Но если вас это задело, то что-то к кому-то вы все таки испытываете
Життє Бентежне• 07 июля 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
Це не ваші залицяльники😁?
Мишка-шалунишка
• 07 июля 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Никак не реагировать
Ні, це смішно)
Володарка мрій• 07 июля 2025
Зачем вам вообще интерпретировать чьи-то неадекватные комментарии? Чтобы что?
Вы взрослая женщина, которую насторожил комментарий, что кто-то там любвеобильный? Или вас ’насторожило’, что якобы два мужчины вас хотят? Слово ’насторожило’ - это про страх и трвожность. Вы действительно боитесь и тревожитесь?
Или просто высосали из пальца ситуацию, чтобы что?
Нормальная здоровая адекватная женщина вообще пропустит мимо ушей подобные комментарии, мало ли у кого какие половые проблемы
У меня такое впечатление, что то, что вы написали, не соответствует тому, что вы на самом деле хотели бы сказать
Потребую апгрейду• 07 июля 2025
Ответ дляШанельКуКу
О, Вы тоже уже созрели на создание отдельных тем