Меня не звали• 31 мая в 00:24

Розчарувалась в мужчині(

Мені сподобався колега, постійно з ним переглядались, спілкувались про все. Але одна його фраза все перекреслила, коли колега ляпнула, що він наче "носить мене на руках, цінує", а він відшутився, що таку тушу ще попробуй підняти..в моїй присутності. В мене все, і зайва вага таки є
Проходив повз• 31 мая в 00:25
То життя, то не вгадаєш.
Дрібка щастя• 31 мая в 00:25
Так он вам не муж, чтобы быть с вами галантным.
Леди_на_драндулете• 31 мая в 00:26
Ого шуточки
автор Меня не звали • 31 мая в 00:26
Ответ дляПроходив повз
То життя, то не вгадаєш.
Це було розчарування просто, я вперше за довгий період закохалась. Думала що взаємно, були приводи так думати
Ластовиння• 31 мая в 00:27
Ответ дляДрібка щастя
Точно, он колхозник необразованный, мелет шопопало
автор Меня не звали • 31 мая в 00:27
Ответ дляДрібка щастя
А по вашому це нормально такі жарти в присутності інших і в моїй присутності теж відпускати? При тому що я нічого поганого йому не зробила, все було ок, ще думала як це ж перейти до наступного кроку
мадамГрицацуева• 31 мая в 00:28
Офисный троль, заступил на ночную смену
Я тут Живу• 31 мая в 00:29
Вы ещё и хропите на весь подъезд.... Можете хотя бы окна закрывать?
Голова колгоспу• 31 мая в 00:29
а ви б сказали слишь Дюймовочка, іди в спортзал і в трипоти ганяй гантелями, а не щоки від´їдай на маминих борщах!)))
автор Меня не звали • 31 мая в 00:29
Фу, така якась відраза до людини, не хочу ні розмовляти, ні каву пити, ні допомагати, і його допомоги не хочу, хоча по роботі буває добре виручає
Голова колгоспу• 31 мая в 00:30
Ответ дляМеня не звали
Наївна. А він телепень. А як схуднете, знайдете кращого, а на нього і не плюнете))))
Дрібка щастя• 31 мая в 00:30
Ответ дляМеня не звали
Так и он вам плохого ничего не сделал. Если мужчина не сможет вас поднять, разве это оскорбление?
МамОмужа• 31 мая в 00:30
А я, автор, вам вірю.
Є такі ідіоти. Не сильно виховані.
В мене теж закоханий хлопець на 7 років молодше.
Погляди, увага, при зустрічі такі обнімашки, букети, жарти,що за мною на край землі, ти лише поклич.
І теж заявив мені, що я поправилася в присутності інших людей.
Ну так. Я важу 67 кг. Набрала кг 5.
Я була зла і сказала, що від того менше тобі подобатися не стала.
Він почервонів.
Більше спілкування немає.
Село селом. Але сам дуже спортивний. Високий, накачений
автор Меня не звали • 31 мая в 00:30
Ответ дляГолова колгоспу
В нього досить непогана фігура) високий, трошки є животик, але підкачаний
автор Меня не звали • 31 мая в 00:31
Ответ дляДрібка щастя
Ну не так озвучувати при всіх, можна було просто промовчати. Що він хотів цим сказати, погіршити стосунки зі мною? Вийшло
Голова колгоспу• 31 мая в 00:32
Ответ дляМеня не звали
Не животик, а животяяяяяяра!!! Ну що ви применшуєте??)) там 100+ лишніх кілограм!!! Треба зробити акцент, що зараз в моді зріст і мінус 25 кг, чи він останні тенденції моди не знає?? Так він ще й телепеуватий трохи, сілюкуватий, о хата мила...
МамОмужа• 31 мая в 00:32
Ответ дляМеня не звали
Соромно стало, що та дівчина побачила його почуття до Вас.
Почав відморожуватися.
Нафіг з пляжу
автор Меня не звали • 31 мая в 00:33
Ответ дляГолова колгоспу
Не дуркуйте) в нього класна по суті фігура, це я не дотягую до нього зі своїм жиром
Голова колгоспу• 31 мая в 00:33
Ответ дляМеня не звали
Автор, там де їдять, там не сруть. Пам´ятайте про це. В майбутньому вам буде краще...
Дрібка щастя• 31 мая в 00:34
Если я правильно понимаю, вы сеье придумали намерения мужчины в свой адрес и теперь в них и нем разочаровались? Для мужчины вы просто коллега по работе, которую он не сможет поднять. Вроди просто все. Вы так не находите?
автор Меня не звали • 31 мая в 00:34
Ответ дляМамОмужа
Почав відморожуватися.
Нафіг з пляжу
Ви хочете сказати, що почуття в нього є, але він соромиться?
МамОмужа• 31 мая в 00:35
Ответ дляМеня не звали
Так. Але це теж нічого хорошого не обіцяє.
Мабуть, ця лишня вага таки сильно муляє йому око.
Все так погано?((
Голова колгоспу• 31 мая в 00:36
Ответ дляМеня не звали
Якщо ви так вважаєте, то не створіть собі кумира, знайдіть по собі. Для чого вам партнер, який обзиває вам коровою або свинею??? Якщо ви дійдете до стадії інтиму, то вам буде соромно роздягнутись, а навіть якщо роздягнетесь, ви будете комплексувати, для чого вам це. Це створить проблеми в майбутньому з іншими партнерами, купу комплексів. Ви, така яка є, ви найкраща для себе, а він тупий тюлень.
автор Меня не звали • 31 мая в 00:36
Ответ дляДрібка щастя
Були причини думати, що він зацікавлений в мені. Приносив мені каву, навіть коли я не просила, допомагав, я взамін йому допомагала. Розповідав історії різні, міг жарти розповідати, настрій покращити. Часто разом ходили до зупинки після роботи
автор Меня не звали • 31 мая в 00:37
Ответ дляМамОмужа
Все так погано?((
86 кг( треба зайнятись собою нарешті
Дрібка щастя• 31 мая в 00:37
Ответ дляМеня не звали
Это вежливость и чувство такта.
автор Меня не звали • 31 мая в 00:38
Ответ дляДрібка щастя
Это вежливость и чувство такта.
Ну він ні з ким з колег так не спілкувався, може я чогось не знаю..
Голова колгоспу• 31 мая в 00:38
Ответ дляМеня не звали
Значить ви йому більше допомагали, допомога була суттєвіша, ніж його, ви себе не ціните просто. Он він і вам за вашу допомогу взятку дав - каву, так ви розумієте?
Я тут Живу• 31 мая в 00:39
Не только лишь все могут поднять такой вес, но не каждый может это сделать!
Голова колгоспу• 31 мая в 00:39
Ответ дляМеня не звали
86 кг( треба зайнятись собою нарешті
І що? Про що говорять ваші кілограми? По-моєму ви не на того тюлєня поставили.