ЖонДуан• 07 июля 2025
Зараз не кращий час для зміни роботи?
Мовчу, але хочу• 07 июля 2025
И дня не оставалась бы на не любимой работе. Хоть война, хоть камни с неба.
Забрала і не сказала• 07 июля 2025
Знаю багатьох, хто під час війни змінив роботу на значно кращу. Це як і для народження дітей, завжди не на часі і щось заважає, а по факту вийшло як вийшло. Якщо треба змінити, змінюйте, кращого часу, ніж зараз (саме момент, який називається зараз) не буде
Обижулька• 07 июля 2025
Я звільняюся, в таке ’ гімно ’ завжди встигну вступити. Хочу зовсім змінити сферу діяльності-вигоріла. От після 15-ого заяву на стіл ,відпрацюю 2 тижні і все...
Жертва интернета• 07 июля 2025
Ответ дляОбижулька
Хай щастить!
Женщинас• 07 июля 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Не говорите гоп... одна с ребенком, впо, разрешили работать удаленно. Но работу свою ненавижу. Варианты?
Женщинас• 07 июля 2025
Ответ дляОбижулька
Що на що хочете змінити?
Кили и Манджаро• 07 июля 2025
Чому? Як на мене то найкращий, поки мобілізаціч і між чоловіком і жінкою раніше вибирали чоловіка, то тепер жінку.
ЖонДуан
• 07 июля 2025
Ответ дляКили и Манджаро
у мене сфера не чоловіча
Ідеального часу на кардинальні зміни не існує) У будь-який час складно відмовитись від визначеності, навіть якщо вона не повністю влаштовує.
Я змінювала сферу діальності кардинально і це був один з найбільш стресових періодів життя: старого ВЖЕ немає, а нового ЩЕ - повна невизначеність.
Але зрозуміла одне, якщо поточний варіант не влаштовує і дає накопичене невдоволення, то всі зміни будуть виправдані і на краще.
Женщинас• 07 июля 2025
Ответ дляОбижулька
На щось зовсім протилежне
У мене таке бажання вже понад рік
Не придумала ще куди, а головне, за що жити поки проходитиму ті зміни)
Ви ким допрацьовуєте?
Обижулька• 07 июля 2025
Ответ дляЖенщинас
У мене таке бажання вже понад рік
Ви ким допрацьовуєте?
Аптека, завідувач
Женщинас• 07 июля 2025
Ответ дляОбижулька
Аптека, завідувач
О, це стресово. А в яку сторону дивитесь на майбутнє?
Мовчу, але хочу• 07 июля 2025
Ответ дляЖенщинас
Свои варианты я написала.
А с Вашими страхами не моё дело сражаться.
Лично у меня не получилось бы ничего хорошего, если бы я делала то, что ненавижу. Мало того, я точно знаю, что потеряла бы близкие отношения с ребёнком, считаю потеряла ребёнка, денег бы всё равно ужасно не хватало, залётная ракета прибила бы и тд.
Мой опыт и знания никак не касаются Вас.
Вам нужно жить так, как считаете нужным.
Я говорила только о СЕБЕ. И я бы не стала жить с нелюбовью. Мне нужно ЛЮБИТЬ, что всё у меня складывалось гладко.
Женщинас• 07 июля 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Свои варианты я написала.
В кучу кони-люди-дети-ракеты
столько агрессии... явно от большой любви. Удачи