Дай подивлюся• 07 июля 2025
Куди сходити у Львові літом?
Ні разу не були влітку, хочемо поїхати на декілька днів, що порадите?
Заздалегідь всім дякую і шлю промені добра
Дай подивлюся
• 07 июля 2025
Ответ дляВ рот не ложи
Идете на площу Ринок и выбираете экскурсии. На любой вкус и кошелек
Взимку відвідали майже всі, відпочинок більше був схожий на марафон, тепер так не хочемо
Дай подивлюся
• 07 июля 2025
Ответ дляO-Yumi
Парки? Стрыйский, Шевченковский гай, парк Знесенье и гора Лева - там летом хорошо.
Так, це вже більше цікавою Останні 2 і не чула навіть. Дякую.
Якщо можете напишіть детальніше, будь ласка
Дай подивлюся
• 07 июля 2025
Ответ дляСоветчица Года
У Львові немає сезрнності. Літом можна ходити туди ж, куди і зимою
чи не буде спекотно, наприклад, на оглядовій екскурсії по центру ходити півдня? Також взимку не були в парках, читала багато про шевченківський гай, думаю, що варто відвідати
Бронетапці• 07 июля 2025
ви з дітьми? якщо так, то поїдьте в парк Уруру
Шевченківський гай буде цікаво і дітям і дорослим, особливо якщо там буде якесь свято. На Личаківський цвинтар сходіть
Советчица Года• 07 июля 2025
Ответ дляДай подивлюся
Дощі йдуть і зниження температури, чисто
’ Львівська ’ погода
Дай подивлюся
• 07 июля 2025
Ответ дляБронетапці
дякую
Дай подивлюся
• 07 июля 2025
Ответ дляКавуся
Emily Resort Найкращий варіант літом
ну це зовсім не про Львів
Дай подивлюся
• 07 июля 2025
Ось знайшла в якійсь темі маршрут, можете підказати варто?
Стрийський парк, Дім Франка, музей Грушевського , дитяча залізиця , парк Культури, далі музей авто, Шевченківський гай, Музей архітектури та побуту, УКУ
Дай подивлюся
• 07 июля 2025
Ответ дляO-Yumi
Гляньте ось тут я писала про парки Львова
Щиро Вам дякую!!!!!
Ответ дляДай подивлюся
Дивіться, ось тут ще я писала про вулицю Генерала Чупринки - затишна вулиця зі старими віллами. Мені там деже подобається гуляти. Звідти можна заглянути у невеличкий ботанічний сад і далі вийти до Піскових озер
ЛюбимаЯНЬ• 07 июля 2025
Ответ дляДай подивлюся
Додам ще Шевченковський гай
ЛюбимаЯНЬ• 07 июля 2025
Ответ дляДай подивлюся
Будинок вчених. Він в центрі. Цікаво, затишно. Якщо дивились фільм Кава з кардамоном, то впізнаєте