Бавовнятко• 07 июля 2025
Пофарбувала волосся за порадою чату GPT
Планувала фарбувати професійними, замовила на нотіно, але вони затримались в дорозі. Тому переписала запит і купила фарби мас маркет. Фото по порядку будуть: запит, стан до, і результат (в першому коментарі)
Бавовнятко
• 07 июля 2025
Ответ дляСкляна миша
Квіти гарні на задньому плані
Дякую) це все що вижило після того, як на місяць залишили квартиру в 22 році.
Бавовнятко
• 07 июля 2025
Бавовнятко
• 07 июля 2025
Ответ дляChaterbox
Хороший цвет вышел
Дякую. Так хвилювалась щоб все вийшло, бо в дитини в середу день народження)
Бавовнятко
• 07 июля 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
На гарнье схоже
Так, на довжині вона і є.
ЛюблюДевчонок• 07 июля 2025
Сколько же талантов у чата gpt. Я со своим собаку лечила А перед этим себя лечила иногда конечно он знатно тупит мой например всегда путает дни недели вчера например он считал что вторник
Бавовнятко
• 07 июля 2025
Ответ дляБринзолетта
Не такой шикарный цвет как на фото, но все равно отлично
Звісно не такий. На фото і волосся шикарне, в мене значно простіше.
ЛюблюДевчонок• 07 июля 2025
Ответ дляБавовнятко
Не прибедняйтесь у вас тоже шикарные волосы только длина короче
Бавовнятко
• 07 июля 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Ух ты) Я вообще в этом не разбираюсь но у вас красивый цвет
Дякую) мене результат порадував. Тепер побачимо як буде змиватись.
ПироженкА• 07 июля 2025
Ответ дляБавовнятко
фото
Вот, теперь понятно откуда красный отлив. Неплохой цвет получился но от картинки отличается.
Напланетянка• 07 июля 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Нет у gpt никаких талантов, у людей учится- анализирует и вот вуаля результат
Бавовнятко
• 07 июля 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
В мене також без «приколів» не обійшлось. Наприклад перша фарба, яку він мені порадив я написав що вона продається в Єві, Просторі і тд., в нас не продається взагалі. Це була Лореаль, але якась палітра, яку в Україну не завозять.
Бавовнятко
• 07 июля 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Дякую) я після невдалого фарбування в салоні, два роки його відновлювала