Зоркая Зорро• 08 июля 2025
Чи нормально, що мужчина присилає
В день 50-60 фото. Я вже не витримала, і сказала, щоб не присилав мені стільки фото, що хай знайде когось і шле йому, наприклад мамі своїй може слати. Він сказав, що мама теж отримує від нього фото. Ще він сказав, що це у мене проблеми, раз я так реагую на його фото. Чи це нормально?
Зоркая Зорро
• 08 июля 2025
Може ще фото з собою прислати. Що він робе. Шпаклює наприклад. Потім, що він їсть.
Бджолина королева• 08 июля 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Фото природи, якихось будівель
Мама наверное восторгается фото😁
Вот у мужчины и сложилось впечатление, что это нормально.
Зоркая Зорро
• 08 июля 2025
Ответ дляПьяная вишня
У нього є інстаграм?
Так інстаграм є. Він туди тож викладає, але не так, як мені.
Зоркая Зорро
• 08 июля 2025
Ще може відео дощу наприклад прислати. Чи відео, як він їде на велосипеді. Я вже просто не витримую.
Зоркая Зорро
• 08 июля 2025
Ответ дляПьяная вишня
Йому скільки? Заробляє скільки
Йому до 40. Заробляє не багато. Хіба це має значення?
Зоркая Зорро
• 08 июля 2025
Ответ дляБез образів
Я любовнице каждый день шлю в тг фото
Які фото і з якою метою?
Пьяная вишня• 08 июля 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Часу багато і нічого робити. З інвалідністю?
Бяки-козяки• 08 июля 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Да имеет
Капуста Маша• 08 июля 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Звісно має, хто добре заробляє завжди в роботі,заклопотаний.Часу немає по 50- ть фото та відео надсилати мамі, жінкам
Морожена_курка• 08 июля 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Фото природи, якихось будівель
Нет, у меня был такой .. задрало
Фотонарцисик
Завжди мало• 08 июля 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Мне как только какие-то картиночки начинают слать - говорю, еще раз такое пришлёшь - прокляну
Кто не понял - я не виновата )))
Пожизненный блок.
Кто не понял - я не виновата ))) Пожизненный блок.
Завжди мало• 08 июля 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Конечно. Если б как Безос с тридцатикаратником, то ладно, можно было простить такую невинную шалость. А голожопый Вася с его фото шпаклёвки - уходит в сад мелкими шагами
Самоучка• 08 июля 2025
Ответ дляБез образів
Я любовнице каждый день шлю в тг фото
«Дурному не скучно й самому».
Ms. Android• 08 июля 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
Фото природи, якихось будівель
тікайте.я з таким зустрічалась. це треш.мільйон фото квіток, вазонів, страв, які готує. навіть яєшні.і мамі також. і мама теж йому 100 фоток-їжі,чорнобривців,котів..мені було аж противно.покинула.
Ms. Android• 08 июля 2025
Ответ дляЗоркая Зорро
а як звати вашого кавалера? Руслан?