А я женатая• Изменено 08 июля в 22:40

Це дорогі окуляри від сонця чи ні?

Ціна 6000-9000грн — це дорогі окуляри від сонця чи ні?
Результат:
вже голосів: 135
83 (61.48%) Це дорогі, мої окуляри дешевші
23 (17.04%) Це дорогі, але у мене є такі
12 (8.89%) Це дорогі, не маю окуляр
9 (6.67%) Це недорогі, у мене дорожче
3 (2.22%) Це недорогі, але у мене такі є
3 (2.22%) Це недорогі, але мої дешевше
2 (1.48%) Це недорогі, але не маю окуляр
В гости звали?• 08 июля в 23:05
Ответ дляА я женатая
Тому і питаю кожну окремо)) для вас це дешево чи дорого?
У меня все очки стоимостью 300-400 евро. Дороже вряд ли куплю
МЧСница• 08 июля в 23:08
Мои очки стоят около 500 евро, но это мои первые дорогие очки, ранее покупала дешевле
Kittaa• 08 июля в 23:09
Звісно дорогі
Я купую H&M 5-15 євро, але в мене їх дуже багато
Вимагаю спілкування• 08 июля в 23:11
Ответ дляА я женатая
Ми про окуляри від сонця
А я про що?
В оптиці купа сонцезахисних окулярів.Можна замовити або зробити під себе.З фільтрами синього світла,,полірязиційні,дзеркальні,які завгодно кольори та фільтри є.Від світових лідерів оптичного скла.
https://www.zeiss.ua/vision-care/need-new-lenses/s...
Тётя Хрюша• 08 июля в 23:12
Ответ дляЛюблю джаз
Из того что есть в телефоне. Но я люблю очки, у меня много
А покажіть ще щось
Дама_из_рекламы• 08 июля в 23:12
Ответ дляА я женатая
Для меня ок, но есть у меня и дороже
Крошечка-хаврошечка• 08 июля в 23:30
Ответ дляЗавжди мало
Для меня норм цена 4000-5000 тк бывало садилась на них или еще что-то. Чтоб не было жалко
За 4-5 к. Не жалко?
ГейСюда• 08 июля в 23:30
Ответ дляКукусикиииииии
Я знаю не гірше вашого. Ми зараз розмовляємо про окуляри.
Якби дійсно знали, то не писали б такого.
Оскільки, професійна оптика, і не лише військова, і це, як ми розуміємо безумовно, не якісь, зазначені вами, тактичні окуляри, виготовляється зі скла, а не полікарбонату.
Тому, зокрема і окуляри зі склянними лінзами, можуть вартувати від 500 і до...
А ви мені про прадо...
Кручу хвости• 08 июля в 23:33
Ответ дляБавовнятий Пупс
Для меня да, покупаю недорогие до 50 евро( Polaroid, Hawkers). Я часто все теряю мелкое, очки, зонты, и задавила бы жаба, если потеряла очки за 150 евро.
Ооо точно как я. Сколько очков и зонтов потерянно. А на очки еще и села как то.
Кукусикиииииии• 08 июля в 23:33
Ответ дляГейСюда
А ви мені про прадо...
Автор про тактичну оптику запитувала?
Котики-муркотики• 08 июля в 23:36
Ответ дляГейСюда
То я в оптиці трохи розбираюся, і не лише в лінзах для окулярів, а і військовій.
А мені тут пишуть про форда і прадо
шось не видно, що розбираєтесь
ГейСюда• 08 июля в 23:36
Ответ дляКукусикиииииии
Автор про тактичну оптику запитувала?
Автор запитала про окуляри.
Я і написала їй, ви неуважні, але спроможні піддавати сумніву і критиці написане іншими.
А я спершу ж написала, що якщо ціна окулярів зі склом, то ок.
Чи не так?
ГейСюда• 08 июля в 23:37
Ответ дляКотики-муркотики
шось не видно, що розбираєтесь
Ок. Я ж не сперачатимусь з вами.
Пушап Мі мі• 08 июля в 23:40
Трудно сказать, это зависит от вашего дохода . У меня штук 10 их наверное от 2 тысяч до 18
Кукусикиииииии• 08 июля в 23:41
Ответ дляГейСюда
Автор запитала про окуляри.
Чи не так?
Ні, не так. Я вам написала конкретно, що давно вже ніхто не випускає сонцезахисні окуляри зі склом. Навіть відомі недешеві бренди. Все. Ви чомусь вирішили вставити 5 копійок душніли, мовляв, розбираєтесь і у військовій. Наче ми тут тактичну оптику обговорюємо…Вас хтось про це запитував взагалі?
Белоснежко• 09 июля в 10:59
Ответ дляГейСюда
Якщо скло, то ок,
У мене немає окулярІВ ))))
Белоснежко• 09 июля в 11:02
Ответ дляА я женатая
У меня из H&M за 9,99 евро. Пробегала мимо, свои дома забыла, у меня Дольче- Габана из старой лохматой коллекции, но они сук@ бессмертные, не ломаются и не портятся ))) Не зря тогда их по скидке купила )))
ГейСюда• 09 июля в 17:07
Ответ дляКукусикиииииии
Кокретно ваша відповідь про окуляри зі склом:

Не знаю чи хтось зараз сонцезахисні виготовляє зі скла. Prada, YSL, Miu Miu, Tom Ford все з пластику...

Не знаєте, то хоть погугліть, перед тим, як переходити на особистості, називаючи душнілою когось і вказуючи на конкретику, бо пишете одне, апелюючи іншим.